-
Taze Çiçek

Hoşgeldin Bebek- Boy Serisi - Mini Sukulent

139
,00 TL
119
,00 TL

Hoşgeldin Bebek- Boy Serisi - Mini Sukulent

139
,00 TL
119,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Ürün Detayları

Hoş geldin bebek, boy serisi bu muhtesem beşik saksıda Mini sukulent . Yeni dogan bebeklerimiz için harika bir hediye.

Kelime olarak “özü ve suyu olan” anlamına gelen sukulentler; yaprak saplarına, gödelerine, köklerine ve yapraklarına su toplayabilen bitkiler oldukları için ömürleri daha uzundur ve bu özellikleri sayesinde çiçek bakmakta zorlananların tercih ettiği bitkilerin başında gelirler. Aşkın gözyaşları olarak da tanımlanan Howartia bitkisi, sukulentler arasında en bilindik olanlardandır.

Bakımı Hakkında: Boydan değil enden genişleyen, çok kök salmayan bir bitki çeşididir. Çok sıcak bölgelerin bitkileri oldukları için bol su istemezler. Çoğunlukla, sıcak zamanlarda 10 günde bir, soğuk zamanlarda 20-30 günde bir sulamak yeterlidir. Yarı aydınlık yarı karanlık ortamda, direkt güneş ışığına maruz kalmayacak bir konumda yetiştirilebilir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler