Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Levent Çiçekçi, en uygun fiyatlarla en güzel çiçekleri dilediğiniz zaman sevdiklerinize gönderin! Levent online çiçek göndermek için onlarca kaliteli çiçek arasından dilediğiniz çiçeği seçmeniz yeterli olacak.

Levent  çiçek siparişi için dilediğiniz saat aralıklarında çiçek siparişi verebilirsiniz . Levent bölgesi için en taze çiçeklerimiz sizler maslak çiçek gönder hemen online! Levent Çiçekçi olarak her zaman 7/24 Levent Online Çiçekçi Verebilirsiniz. Levent teslimatı hızlı ve seçtiğiniz saat diliminde yapılacaktır.

Levent Çiçekçi Arayışınızda Yanınızdayız

Levent çiçek siparişi vermek için İstanbul'un en köklü online çiçek sipariş platformu tazecicek.com'un onlarca farklı ürün seçeneklerine göz atabilir, çiçek siparişinizi verebilirsiniz.

Levent ve yakınlarına çiçek mi göndermek istiyorsunuz? Üstelik levent çiçek gönder için aynı gün teslimat garantisi mi arıyorsunuz? O zaman www.tazecicek.com tam size göre. Yapmanız gereken tek şey tazecicek.com'daki birbirinden güzel çiçek aranjmanları arasından seçiminizi yapmak. Gerisi bizde. Alanında uzman arkadaşlarımız sizden 7 gün 24 saat boyunca gelecek olan siparişleri en hızlı şekilde hazırlıyor. Floral Design ilkelerine bağlı olarak dalından taze taze koparılan herbir çiçek; renk senfonisi yaratacak şekilde derleniyor, çiçek sepeti haline getiriliyor. Buketleme işlemi bittikten sonra; kurdelenmesi ve en estetik el yazımızla notunuzun eklenmesi gerçekleştiriliyor. Sonrasında dağıtıma verilen çiçekler; sevdiklerinizin yüzünde masum bir gülücük oluşturulacak şekilde onlara teslim ediliyor. Tüm gayretimiz işte bunun için. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilmek için buradayız.

Ayrıca bilmenizde fayda var. Özel gün tasarımlarımız ve derlemelerimiz ile sevdiklerinizi sizin için anlamlı olan günlerde de mutlu edebilirsiniz. Babalar Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü, Sevgililer Günü gibi güzel günleri birbirinden güzel vazoda çiçekler ile anlamlı kılmaya ne dersiniz?

Levent çiçek siparişinin yanı sıra Beşiktaş çiçekçi ve Ataşehir çiçekçi ile birlikte tüm İstanbul ilçeleri için de online çiçek siparişi oluşturabilirsiniz.