-

Lova Lova Midi Orkide

269
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Lova Lova Midi Orkide

269,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Lova Lova Midi Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Lova Lova Midi Orkide , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium mini mor orkide ve kalpler ile süslenmiş bir üründür.

Lova Lova Midi Orkide'in dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Lova Lova Midi Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Ürünümüzün içerisinde Çift Dal Premium Midi Mor Orkide, Siyah LOVE Paket  ve KALPLER ile floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

 

Ürün boyutu: 25-30 cmdir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler