çiçek ara sepet

Luxury Lale & Orkide

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Luxury Lale & Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Luxury Lale & Orkide , Floral Designers ekibimizin harikalar yarattığı Beyaz Laleler ve Mor Orkide Kandilleri başta olmak üzere çok neşeli ve sade bir düzenlemedir.

Luxury Lale & Orkide su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarıdan dolayı 4 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel lilyumların bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Luxury Lale & Orkide vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma ve açma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş soğuk su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Luxury Lale & Orkide ürünümüzün içerisinde sadece Beyaz Lale ve Mor Orkide Kandilleri mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere sade bir çiçek ile en özel anlarınızda O’na anlamlı luxury çiçek hediyesi armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

En Son Gezilenler