-
Taze Çiçek

Old Wood Serisi Kalanchoe Tasarım

279
,00 TL
249
,00 TL

Old Wood Serisi Kalanchoe Tasarım

279
,00 TL
249,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Ev bitkilerinin arasında dikkat çeken bir tür olan kalanşo çiçeği çeşitli renkleriyle iç mekanları güzelleştirmesinin yanı sıra çok fazla bakım gerektirmeyişiyle de en çok aranan bitkilerden biri olmayı hak ediyor. Gelin bu renkli bitkiyi daha yakından tanıyalım.

Kalanşo çiçeği nedir?

Kalanşo çiçeği; turuncu, pembe, beyaz, sarı gibi renkte açan çiçekleriyle iç mekanlara en çok yakışan bitkilerden biridir. Kalanşo çiçeği sukulent ailesine ait bir bitki türüdür. Bakımı kolay bir bitki olmasının yanında dikkat edilmesi gereken bazı noktaları vardır.

Kalanşo çiçeği bakımı

Kalanşo çiçeği, aydınlık, ışık alan havadar ortamları çok sever. Bu nedenle, eğer iç mekanlarda bakmayı düşünüyorsanız, mutlaka düzenli havalandırılan bir oda tercih etmelisiniz. Ayrıca kalorifer yanı gibi yüksek ısı alan bölgelerden uzak tutmalısınız. Gün ışığı alan pencere önü alanlar, doğrudan güneş almadığı sürece kalanşo çiçeklerinin bakımı için en iyi yerlerdendir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler