-
Taze Çiçek

Squid Game Serisi Chamadora

219
,00 TL
259
,00 TL

Squid Game Serisi Chamadora

219
,00 TL
259,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Başarı,güç, bereket, üretkenlik, şans ve dayanıklılık gibi olguları temsil eden, tamamen el dökümü dekoratif fil obje içinde, Salon Palmiyesi ya da Dağ Palmiyesi adıyla da bildiğimiz Chamaedorea bitkisi ile çok şık bir ev ve ofis hediyesidir.

Modern zamanlarda hava kalitesini iyileştirme özelliğiyle NASA’nın havayı temizleyen 50 İç Mekan Bitkisi listesinde yer alarak popülerliğini sürdüren Chamaedorea’ya hala evinizde yer vermediyseniz; tam sırası! Üstelik ücretsiz teslimat ile!

Chamadora Bakımı Hakkında: Doğrudan güneş ışığı almayan, aydınlık bir konumda bulunmayı seven Chamaedorea bitkisi, sukulent familyasıyla hemen hemen aynı bakım koşullarına sahiptir. Bitkinin toprağı kontrol edilmeli, eğer toprak kurumaya başladıysa sulanmalıdır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler