The Timeless Liang

429
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

The Timeless Liang

429,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
The Timeless Liang Arajmanı Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

The Timeless Liang Arajmanı , Floral Designers ekibimizin özenle konseptini hazırladığı, en derin sevgileri yaşatacak harika bir derlemedir.

Harika Kalitede Seramik  içerisinde sünger bulunmaktadır. Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir. Çiçeklerinizde solma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz

The Timeless Liang Arajmanı için altlık olarak ithal seramik kullanılmıştır. Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde solmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Ürünümüzün içerisinde Premium Mini Mor Orkide, çeşitli Hüsnüyusuflar ve Turuncu Çardak Güller mevcut olup sevdiklerinizin gündelik hayatına keyif katabilecek harika bir hediyedir.

Yükseklik : 25-30 cm civarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler