Yeşil Seramik Saksı 2 Dallı Jumbo Boy Beyaz Orkide

885
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Yeşil Seramik Saksı 2 Dallı Jumbo Boy Beyaz Orkide

885,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Beyaz orkide çiçeğinin anlamı öz sevgi ve saflıktır. Zarafeti ve rengi ile dürüstlüğü, mahareti, temizliği ve tazeliği de anlatır. Tarih sayfaları incelendiğinde beyaz orkide, çiftler arasındaki derin anlamları ifade eder. Beyaz orkide aynı zamandan kusurdan uzak olmak, mükemmellik anlamlarını da çağrıştırır.

Öncelikle Phalaenopsis, düşük ışık bitkisidir. Yani doğrudan güneş ışığı almayan aydınlık bir köşeye konumlandırmanız, bitkiniz için idealdir. Orkidenin güneş ışığına maruz kalması, yapraklarının yanmasına yol açar. Yani orkidenizin yaprakları çimenden daha koyu bir yeşile döndüyse, bu durum bitkinin yetersiz ışık aldığına işaret eder. Bu durumda kademeli olarak bitkinizi aydınlık ortamlara taşımayı deneyebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim, orkideyi havalandırmanın veya kaloriferin yakınlarına koymak iyi bir fikir değildir.

Orkide, nemi çok seven bir bitkidir. Özellikle yazın yapraklarına günde bir kez su püskürtmek hoşuna gidecektir

Haftada 1 defa sulanması yeterli olacaktır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler