101 Papatya Buketi

1669
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

101 Papatya Buketi

1669,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
101 Papatya Buketi Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

101 Papatya Buketi, Floral Designers ekibimizin Beyaz Papatyalar ile harika paketlemesiyle tasarlanmıştır

101 Papatya Buketi ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

101 Papatya Buketi için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerin de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

101 Papatya Buketi ürünümüzün içerisinde sadece Beyaz Papatya mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere sade bir çiçek ile en özel anlarınızda O’na kucak dolusu sevginizi armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu/Yüksekliği: min. 55-60 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler