Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Yılbaşı çiçeği & yeni yıla özel hediye arayışındaysanız, Taze Çiçek'in özel tasarımlarına göz atabilirsiniz. Yeni yıla yeni dilekler ve yeni hediyeler ile girmek harika bir düşünce! Sevdiklerinizin yeni yılda yanında olamayabilirsiniz ama duygularınızı,hislerinizi onlara Taze Çiçek'in taptaze çiçekleri ile aktarabilirsiniz.

Yeni Yılı Taptaze Çiçeklerle Karşılayın

Yılbaşı çiçeği yeni yılın olmazsa olmazı! Yeni yılı karşılamak ve sevdiklerinizi mutlu etmek için yapabileceğiniz en zarif jest şüphesiz çiçeklerle mutlu etmek olur. Yılbaşının simgelerinden olan kırmızı ve yeşil renklerin ağırlılı olarak tercih edildiği ve yeni yılın ihtişamına yakışır bir şekilde hazırlanan tasarım çiçekler ile sevdiklerinizi mutlu edecek çiçeği seçebilir güvenle sipariş edebilirsiniz.
İstanbul’un en köklü çiçek sipariş platformu olan Taze Çiçek, özenle hazırladığı çiçek aranjmanlarını, yıllardır güvenle sizlerin beğeninize sunmaya devam ediyor.

Yılbaşı Çiçeği Kokina Siparişi

Kırmızı rengiyle ve tatlı görüntüsüyle kalplerimizi fetheden Kokina, yılbaşının da en güzel simgelerinden biri. Yunanca kırmızı anlamına gelen kokina çiçeği, cezbeden görüntüsüyle hayatımıza renk katıyor. Aralık ayının başlarından itibaren, rafları süsleyen kokina çiçeği, yeni yılı karşılarken içimizi kıpır kıpır yapan detayların başında geliyor.
Kokinalarla bezeli çiçek aranjmanları ile yeni yılda sevdiklerinizin yüzünde sıcacık bir gülümseme yaratabilirsiniz. Kokina çiçeği fiyatlarını inceleyebilir ve en sevdiğiniz çiçeği sipariş edebilirsiniz.


Yılbaşı çiçeği hangi ortamı sever diye düşünüldüğünde, en önemli nokta çiçeğinizin iyi ışık alıyor olmasıdır. Aynı zaman da hava koşullarından korunarak, sulanmasının ihmal edilmemesi gerekir. Havadar bir ortamda muhafaza edilirse, ömrü olabildiğince uzar.
Yeni yıla özel ürünlerimizi incelemek ve titizlikle tasarlanan yılbaşı çiçeklerimizden birini sipariş etmek için çiçek aranjmanlarımıza hemen göz atabilirsiniz.