Angelwing Pembe Güller ve Lisyantuslar

799
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Angelwing Pembe Güller ve Lisyantuslar

799,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Angelwing Pembe Güller ve Lisyantuslar Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Angelwing Pembe Güller ve Lisyantuslar Designers ekibimizin harikalar yarattığı Pembe çardak gül ve Beyaz lisyantus başta olmak üzere çok neşeli ve eğlenceli bir aranjmandır.

Angelwing Pembe Güller ve Lisyantuslar ürünümüzün su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarından dolayı 4 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz

Angelwing Pembe Güller ve Lisyantuslarcam vazosu içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak kesinlikle direk güneş almaması önemlidir. Sıcak ortamda solmalar olduğunu gözlemler iseniz saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacağını düşünmekteyiz.

Angelwing Pembe Güller ve Lisyantuslar ürünümüzün içerisinde  Pembe Çardak güller ve Beyaz lisyantuslar  mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için O’na; en anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı düzenlemelerdendir.

Ürün boyut bilgisi: 25-30 cm aralığındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler