Arizona Midi Orkide

989
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Arizona Midi Orkide

989,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Arizona Midi Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Arizona Midi Orkide, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Mor Rengi Orkide 'den oluşan bir üründür.

Arizona Midi Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi, cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Arizona Midi Orkide üzerine su eklenebilir, ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Ürünümüzün içerisinde Mor Renk Orkide,Okaliptus Dalları ve Mor renk  Setaria  aksesuarı mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Arizona Midi Orkide yurtdışı tedariği olan bir ürünümüzdür, mevsimsel geçiş dönemlerinden dolayı açık veya koyu renk olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Ürün Boyutu : 35 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler