çiçek ara sepet

Bakır Design Great Purple Orkide

300
,00 TL
275
,00 TL
(KDV dahildir)

Bakır Design Great Purple Orkide

300
,00 TL
275,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Bakır Design Great Purple Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Bakır Design Great Purple Orkide , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium mor orkide’den oluşan bir üründür. Orkide kategorisinin en nadide ürünü olan Purple Orkide çiçeğine bayılacaksınız.

Bakır Design Great Purple Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Bakır Design Great Purple Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Bakır Design Great Purple Orkide ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş orkide , moss yosunlar , tarçın mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Yükseklik : 55 cm

En Son Gezilenler