Bakır Design Six Bloom Orkide

2029
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Bakır Design Six Bloom Orkide

2029,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Bakır Design Six Bloom Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Bakır Design Six Bloom Orkide Ürün Boyutu : 50-60cm


Bakır Design Six Bloom Orkide , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium orkideler'den oluşan bir düzenlemedir.

Bakır Design Six Bloom Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedirSix Bloom Orchid üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Bakır Design Six Bloom Orkide ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş orkide , moss yosunlar mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağanetmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler