Barış Çiçeği (Spatifilyum) Yeşil Seramik Saksı

699
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Barış Çiçeği (Spatifilyum) Yeşil Seramik Saksı

699,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Barış çiçeği bakımının zahmetsiz ve kolay olduğu söylense de bazı püf noktalara dikkat etmek, çiçeğinizin sağlıklı gelişimi için oldukça önemlidir.

Barış çiçeği için en doğru toprak türü seçilmelidir. Çiçekçinizden barış çiçeğine uygun, mineral bakımından zengin toprak alabilirsiniz. Torf ve lif bakımından zengin topraklar, barış çiçeği için ideal toprak türleridir.

Barış çiçeğinin doğru alanlarda konumlandırılması gerekmektedir. İç mekanlarda direkt güneş ışığına maruz kalmaması gerekmekle birlikte aydınlık ve ferah bir alan seçilmelidir. Barış çiçeği için en uygun sıcaklık aralığı 10-28 derece arasıdır. Bu sıcaklıklarda kolayca ve sağlıklı bir şekilde canlılığını korur. Eğer bulunduğu ortam çok sıcak ise sık aralıklarla sulanması gerekir çünkü toprağının sürekli nemli kalması, barış çiçeğinin gelişimini olumlu etkiler. Toprağının sürekli kuru kalması, çiçeğinizin solmasına ve canlılığını yitirmesine neden olur.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler