Barış Çiçeği Spatifilyum Mink

799
,00 TL
699
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Barış Çiçeği Spatifilyum Mink

799
,00 TL
699,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Barış Çiçeği Spatifilyum Mink Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Barış Çiçeği Spatifilyum Mink Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium Spatifilyum Çiçeği  bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Barış Çiçeği Spatifilyum Mink Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda  Spatifilyum yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Barış Çiçeği Spatifilyum Mink ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Spatifilyum  bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 30-35cm 

Saksı Çapı : 10cm 

 
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler