Big Boy Zeytin Tree

1349
,00 TL
1299
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Big Boy Zeytin Tree

1349
,00 TL
1299,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Big Boy Zeytin Tree Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Big Boy Zeytin Tree, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium double zeytin`den  oluşan bir düzenlemedir.

Big Boy Zeytin Tree Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda orkide'nin çiçeklerinde  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Big Boy Zeytin Tree ürünümüzün içerisinde özel  seçilmiş orkide  bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 65 - 70cm 

Saksı Çapı : 16.5cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler