Big Fresh Meyve Sepeti

Ürün Detayları

Big Fresh Meyve Sepeti  Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Big Fresh Meyve Sepeti  , işinin ehli ustalar tarafından özenle hazırlanan , içerisinde çikolatalı üzeri süslü truffle,meyve dilimleri ,taze çilekler ve çikolatalı muzlardan  oluşan bir düzenlemedir . 

Big Fresh Meyve Sepeti aynı gün içerisinde tüketilmelidir . 

Big Fresh Meyve Sepeti ürünümüzün içerisinde 300 adet taze meyve dilimleri ,çikolata soslu truufle ve bitter çikolatalı muz  bulunmaktadır .Sepet  rengi ve modeli stoklara göre farklılık gösterebilir.   zarif bir sunumla bir araya getirildiği harika bir hediye seçeneğidir .Bu özel sepet  ,özel günlerde sevdiklerinize duygusal bir jest yapmak ,kutlamaları renklendirmek veya iş arkadaşlarınıza teşekkür etmek için mükemmel bir seçenektir . 

Meyve Sepeti ,sevdiklerinize sağlık dolu bir lezzet sunarak unutulmaz bir hediye deneyimi yaşatır .Tatlı arayışlarınıza alternatif bir seçenek sunarak hem göze hem de damaklara hitap eder .

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler