Birthday Toast & Purple Box

3195
,00 TL
2799
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Birthday Toast & Purple Box

3195
,00 TL
2799,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Birthday Toast & Purple Box Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Birthday Toast & Purple Box, Floral Designers ekibimizin Lila Ve Mor severler için çanta kutu içerisine hazırlanıp  Doğum gününde veya Özel günleriniz de , kolunuza takıp mutluluğunuzu saçabilirsiniz.

Birthday Toast & Purple Box Çanta kutu içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Birthday Toast & Purple Box Mor renk çanta kutu kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Birthday Toast & Purple Box ürünümüzün içerisinde Lila İthal Güller, Pembe Lisianthus, Mor Statice(Deniz Lavantaları) ve Pembe Anastasia floral designers ekibimizin  sevdiklerinizin doğum gününü ve özel günlerini en tarz şekilde kutlayabilirsiniz. 

Ürün İçeriği:6 adet Lila Gül
              3 adet Anastasia
              10 adet Lisianthus
              15 adet Statice  
                
Ürün Yükseklik : 40-50 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler