Seramikte Mix Kır Çiçekleri

519
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Seramikte Mix Kır Çiçekleri

519,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Seramikte Mix Kırçiçekleri Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Seramikte Mix Kırçiçekleri , Floral Designers ekibimizin gülleri ahenkle hazırlayıp bir kaliteli siyah kutu içerisinde oluşturduğumuz bir üründür.

Seramikte Mix Kırçiçekleri 'nin içerisinde bulundurduğu güller narin çiçeklerdir. Güller'in saplı olduğu süngerin ıslak olduğunu önemle kontrol etmeniz gerekmektedir. Harika bir görsel oluşturduğumuz bu ürünümüz 15 güne kadar taze kaldığı gözlemlediğimiz olmuştur

Seramik içerisinde ıslak sünger bulunmaktadır ve çiçekler su ihtiyacını buradan karşılamaktadır. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda sprey güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek tekrar ıslak süngere saplamanız yeterli olacaktır.

Ürünümüzün içerisinde renkli kırçiçekleri mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için hazırladığı harika bir derlemedir.

Ürün Boyutu : 20-25 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler