Bliss White Dendrobium Orchid

3550
,00 TL
2999
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Bliss White Dendrobium Orchid

3550
,00 TL
2999,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Bliss White Dendrobium Orchid Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Bliss White Dendrobium Orchid, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika beyaz rengi dendrobium Orkide'den oluşan bir üründür.

Bliss White Dendrobium Orchid'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Bliss White Dendrobium Orchid üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Bliss White Dendrobium Orchid ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Beyaz Dendrobium Orkide, Süs Kabakları,Haşhaş ve Kuru Palmiye Yaprakları mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Mevsimsel ve Üretim kaynaklı orkide kandil sayıları az veya fazla olabilmektedir.

Yükseklik : 60-70cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler