Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçekler tek bir kelime bile ifade etmeden birçok duyguyu aktarabilir. Özür dilemek, kötü günler geçiren sevdiğiniz kişiye desteğinizi, yanında olduğunuzu göstermek ya da birine duyduğunuz sevgiyi ilan etmek için, çiçekler her zaman için en iyi seçeneklerden biri olacaktır.
Filtrele ve Sırala

Çiçekler tek bir kelime bile ifade etmeden birçok duyguyu aktarabilir. Özür dilemek, kötü günler geçiren sevdiğiniz kişiye desteğinizi, yanında olduğunuzu göstermek ya da birine duyduğunuz sevgiyi ilan etmek için, çiçekler her zaman için en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

Sevdiğinize kişiye vereceğiniz çiçeği seçerken, seçiminizi detaylıca düşünmek isteyebilirsiniz. Bu durumda örneğin, çiçek vereceğiniz kişinin burcunu göz onunda bulundurarak bir tercih yapmanız, çiçeği verdiğiniz kişiyi bu güzel hediyenin sonucunda daha da mutlu edebilir.

Akrepler tutkulu, şehvetli, güçlü, kararlı, kıskanç ve çok sahiplenicidir. Tercihinizi yaparken, hediye olarak çiçek vereceğiniz kişinin kişiliğini göz önünde bulundurarak seçim yapmanızda fayda var. Tutkulu ve güçlü karakterlere sahip olmaları nedeniyle kırmızı renk tonlarındaki çiçekleri tercih edebilirsiniz. Akrep burçları için çiçek önerileri ve çiçek aranjmanları arasından; orkide, nergis, sardunya, kaktüs, karanfil, gül, zambak gibi çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Akrep şehvetli, gizemli, cüretkar ve tatlıdır. Akrep burcu birine, bir buket zambak gönderirseniz, kesinlikle onu gülümsetecek ve mutlu edeceksinizdir.

Bir akrep burcunu baştan çıkarmak veya kalbini fethetmek için bir başka iyi fikir, ona gümüş veya siyah kağıda sarılmış büyük bir kırmızı gül buketi veya kırmızı karanfil vermektir. Bu çiçekler gür, romantik ve canlıdır ve bu burcun hassasiyeti ile mükemmel bir şekilde uyum sağlarlar.

Akrep burcuna, evi için çiçek aranjmanı veya buket verecekseniz, vereceğiniz çiçekler gizemli ve egzotik bir dokunuşa sahip olmalıdır. Turuncu ya da kırmızımsı güçlü renk tonlarını tercih etmeniz, hediye vereceğiniz kişiyi iyi ve değerli hissettirecektir.

Sardunyalar

Koyu kırmızı çiçekler, akrep kadını veya erkeği için harika bir seçenektir. Sevdiğiniz kişiye kırmızı bir sardunya saksısını hediye etmek harika bir fikir olabilir. 

Funda Çiçeği

Funda çiçeği, güzel görünen ve aynı zamanda akrep burcu gibi güçlü bir duruşa sahip, hoş kokulu ve dayanıklı bir çiçektir. Bununla birlikte kurutulabilir ve uzun süre de hatıra olarak saklanabilir.

Karanfil

Kırmızı rengi ile oldukça dikkat çeken başka bir çiçek olan karanfiller; hoş kokuları ve etkileyici olmalarıyla karşıdaki kişiyle isteklerinizi paylaşmanın zarif bir yoludur. Tıpkı akrepler gibi, karanfiller sert çiçeklerdir ve uzun ömürlülüğü ile sevdiğiniz kişiye bu çiçeklerle sürpriz yapmak oldukça güzel bir fikir olabilir.

karanfil

Gül

Tutkunuzu ve sevginizi, karşıdaki kişiye anlatmak için ona kırmızı güller hediye etmek oldukça iyi bir fikir. Şık görünümlü, kırmızı bir gül buketi tercih etmeniz durumunda akrep burcunu oldukça mutlu edebilirsiniz.

gül

Anemon

Anemonlar, buketiniz için bir başka şaşırtıcı kırmızı çiçek olarak; akrep burçlar