Doğum Günlerine Göre Çiçek Falları

Sizin için farklı bir anlam ve öneme sahip olan doğum gününüz aynı zamanda birçok alan için de önemli. Özellikle taze çiçek falı birçok insanın önemsediği ve merak ettiği alanların başında yer alır. Doğduğunuz güne ve aya göre hangi çiçekler sizi anlatıyor hiç düşündünüz mü?

Sizin için farklı bir anlam ve öneme sahip olan doğum gününüz aynı zamanda birçok alan için de önemli. Özellikle taze çiçek falı birçok insanın önemsediği ve merak ettiği alanların başında yer alır. Doğduğunuz güne ve aya göre hangi çiçekler sizi anlatıyor hiç düşündünüz mü?

İşte doğum günlerine göre çiçekler ve size kattığı anlam;

Sarı Gentiyan 01 - 10 Ocak

Sıcak yaz aylarını simgeleyen gizemli bir çiçek olarak bilinir. Bu zaman diliminde doğanların karakterine gizem katmasıyla ön plana çıkar. Bu simgede doğan insan inatçı ve amacına ulaşan kişilerdir.

Deve Dikeni 11 - 20 Ocak

Hiç kimsenin dikkatini çekmeyen deve dikeni kendisiyle uğraşan bir türdür. Bu karakteristik özelliği ile deve dikeninin gerçek kişiliğinin saklanması sonucunu ortaya çıkarır.

Ölmez Çiçek 21 - 31 Ocak

Bu zaman diliminde doğanlar ciddi bir kişiliğe sahiptir. Modayla yakından ilgilendikleri için sıkı bir takipçidirler. Çekiciliği ile etrafındakileri kıskandıran bu kişiler aynı zamanda yüksek enerjiye sahiptir.

 

okse-otu

 

Ökse Otu 01 - 10 Şubat

Aşırı meraklı ve hafif hareketleri ile dikkat çeken bu kişiler insanları baştan çıkarma konusunda son derece ustadır. Bu zaman diliminde doğan erkekler ise spor, vücut geliştirme, karate, tenisle uğraşarak popüler olmayı sever.

Güzel Avrat Otu 01 - 10 Şubat

Bu dönemde doğan kadınlar gerçek ve doğal güzelliği ile göz kamaştırır.. Aynı zamanda ciddi oldukları için onlara yaklaşmak bir hayli zordur.

 

mimoza-cicegi

 

Mimoza 20 - 31 Şubat

Hassasiyetleri ile diğerlerinden seçildikleri için yaptıkları bir iş değerini bulamadığında gerçekten acı çekerler. Özverisiyle bilinen bu insanlar verilen işi neyin pahasına olursa olsun yerine getirmeye odaklanır.

Haşhaş 01 - 10 Mart

Bu dönemde doğan insanların ağına yakalanmak kolay ancak kaçmak bir hayli zordur. Haşhaş insanı kendi güçlerine inandığı zaman başarıya ulaşır. Sebzeler onun için vitamin kaynağı ve iyi moral deposu olduğu için bu tarz beslenirler.

 

zambak-cicegi

 

Zambak 11 - 20 Mart

Güzelliği ile herkesi büyüleyen zambak insanın yolu çok engebelidir. Haşhaş insanı kendi güçlerine inanarak hareket etmelidir, aksi takdirde hayal ettikleri başarıya ulaşmak zor olabilir.

Yüksükotu 21 - 31 Mart


Bu işaretin sarı ve solgun çiçeklerine rağmen kararlı bir kişiliğe sahip olduğu bilinir. Kafaları bir makine kadar hızlı çalışır ve son derece dakiklerdir.

Manolya 01 - 10 Nisan

Dürüstlüğüyle bilinen manolyalar, her zaman birinci olma isteğine sahiptir. Sosyal ilişkilerinde başarılı sayılmazlar ve tavsiyelere kulak asmazlar.

Ortanca 11 - 20 Nisan

İyi kalpli ve cömert olan ortancalar bazen fazla iyi davranabilir. Bu huyu çoğu zaman sosyal çevrede iyi karşılanmaz.

Dahlia 21 - 30 N

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


Benzer Makaleler