-

Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Doğum Günü

Doğum günü hediye arayışlarının son durağı genellikle çiçektir. Belki bir sembol olarak bilinir sevginin göstergesi için çiçekler. Eşiniz, sevgiliniz yahut partnerinizin ilk doğum gününde koca bir buket çiçekle gönlünü fethedebilirsiniz. Peki yalnızca doğum günleri için midir çiçekler? Elbette hayır. Tazecicek.com'da her özel gün için çiçek alternatifi bulunmaktadır. Doğum günü hediyesi olarak çiçek yada çiçek sepeti klişe gibi gözükse de web sitemize uğradığınızda bizde klişelere yer olmadığını göreceksiniz. Çiçek doğayı güzelleştirir, girdiği evi güzelleştirir, alınan kişiye kendini özel hissettirir.

Duygularınızı ifade etmek için güçlü ve güzel bir doğum günü hediyesi alabilirsiniz. Eğer sevgilinizin özel bir çiçek tercihinin olmadığını da biliyorsanız laleler bu sorumluluğu harika bir şekilde üstlenecekler! Sevgilinizin çok sevdiği bir çiçek varsa şayet yine de kırmızı lale tercih etmişseniz yanına iliştirdiğiniz "seni seviyorum" anlamı taşıyan bir mesajla duygularınızı dile getirebilirsiniz.

 

Doğum Günü Notları

Bu konuda asla tedirgin olmayın. Ben doğum günü mesajı yazamam diyorsanız tazecicek size yardımcı olur. Sevgilinize verdiğiniz değeri göstermenin tam zamanı ve başrolde de çiçekler var, daha ne olsun. Hatta doğum günü notları iliştirilmiş harika bir buket yaptırırsanız hiç de fena olmaz. Şuna dikkat etmenizde fayda var, sevgiliniz çiçekler ile yakından ilgileniyorsa doğum günü hediyesi olarak ona seçeceğiniz çiçeğin taşıdığı anlam sevgilinizin gözünden kaçmayacaktır. Bunda da en güçlü tercih Kırmızı gül olacaktır. Hem iddialı hem de aşk dolu! Yüzünüzde kırmızı güllere yakışan gülücüğünüzü de eksik etmezseniz sevgilinizle beraber doğum gününde harika vakit geçireceğinizde eminiz.

 

 

Doğum Günü Mesajları

Doğum günü hediyesi ne alacağım sorusunun ilk yanıtı her zamanki gibi çiçektir. Çiçekten başka hediye yok mu demeyin! Hediye olarak çiçek seçmek sizin inceliğinizin ve düşünceli olduğunuzun en güzel göstergesidir. Çoğu insana çiçek basit gelir ve enteresan bir hediye seçimi yapayım derken hediye seçiminde ne yazık ki başarısız olurlar. Riskli bir hediye seçmek istemezsiniz değil mi? Özellikle de unutulmayacak doğum günü notları içeren sevgi dolu çiçek buketleri yaptırmak varken... Doğum günü için sevgilinize tazecicek.com’da harika fikirler var! Bizce farkınızı ortaya koymanın tam vakti! Şuna da değinmek istiyoruz ki farkındaysanız erkek veya kadın kelimelerini çiçek seçiminde ayrı şekilde kullanmadık. Kadınsanız bir erkeğe çiçek alamazsınız algısı tamamen yanlış. Cinsiyeti olmayan bu hoş ve nezaketinizi ortaya koyan doğum günü çiçekleri mutluluğu artırmak için biçilmiş kaftan! Sizler için özel doğum günü mesajları hazırladık ve belki sevdiklerinizle bu mesajları paylaşmak istersiniz diye düşündük. Taze cicek bu konuda oldukça hassas davrandı! Tazecicek ailesi sizi ve sevdiklerinizi düşünerek hareket ediyor ve özgürce mesajlarını sizlere seçmeniz için sunuyor. Umarız bu mesajlar sevdiklerinizin yüzünde tebessüm olur.

Doğum günleri herkes için çok önemlidir. En sevdiğiniz insanlara bu özel günde ne kadar kıymetli olduklarını hissettirecek bir mesaj, alacağınız birçok hediyeden daha anlamlı olabilir. Ve birinin doğum günü tebrik kartına kişisel bir mesaj eklemek, bu özel günde kendilerini harika hissetmelerini sağlamanın harika bir yoludur.

Kartınızı alan kişinin size bunun ne kadar büyük bir sürpriz olduğunu ve onu ne kadar mutlu ettiğini söylediğini duyana kadar, ekstra çabanızın ne kadar değerli olduğunu asla fark etmemeniz tuhaf his olacaktır. Bu nedenle, bir doğum günü kartında ne söyleyeceğinizi bilememe gibi olumsuz düşüncelerin, duygularınızın önüne geçmesine asla izin vermemelisiniz. İşte sizin için bir ipucu: mesajınızın uzun olması gerekmez; sadece samimi olması yeterli olacaktır.

Düşünce konfetinizi uçurmanıza yardımcı olacak kart fikirlerine hep birlikte göz atalım.

 

 

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

En iyi arkadaş, hayatın en büyük hediyelerinden biridir. Çocukken, okulda veya başka bir yerde tanışmış olsanız da, sizi en iyi anlayan kişi onlardır. Hiç kimse yapmadığında, sizin bayat şakaklarınıza güleceklerine her zaman güvenebilirsiniz. Sadece hikayelerinize gülmekle kalmazlar, aynı zamanda kendi içinizdeki sayısız şakayı da paylaşıyor olursunuz. Arkadaşınız, ne olursa olsun güvenebileceğiniz kişilerdir. Bu nedenle, onların doğum günü geldiği zaman, içten doğum günü dilekleri ve mesajları ile minnettarlığınızı göstermek istersiniz. Duygularınızı paylaşabileceğiniz ve bu anlamlı günü daha özel kılmak için her zamankinden farklı doğum günü kartı yazmayı deneyebilirsiniz. Daha kişisel bir yaklaşım benimsemek istiyorsanız, bu tür sözleri bir doğum günü kartına yazmayı ve bunları özel olarak paylaşmayı tercih edebilirsiniz.

Hayatınızda önemli bir yeri olan dostunuza, doğum gününü hatırladığınızı ve bu günün sizin için ne kadar önemli olduğunu ifade edebilmek için ‘’ Arkadaşa doğum günü mesajı ‘’ önerilerimizi inceleyemenizde fayda olacaktır. Muhteşem bir doğum günü dileği ile arkadaşınıza veya en iyi arkadaşınıza mutlu yıllar dielemenin farklı yollarını keşfedebilirsiniz. Bu sayfada, arkadaşınızın muhteşem doğum günü kutlamalarını başlatmak için mükemmel bir şekilde dile getirilmiş dilekleri bulmanıza yardımcı olmak için yazılmış birçok mesaj bulacaksınız!

 

 • Yeni yaşında mutluluklar peşini bırakmasın. İyi ki doğdun canım arkadaşım.İyi günde kötü günde her zaman yanındayım, dostluğumuzun daim olacağı nice sağlık ve mutluluk dolu yaşların olsun.

 • Birlikte bolca kahkaha atacağımız nice yaşların olsun. Mutluluk peşini bırakmasın, iyi ki doğdun dostum.

 • Yanında olamasam da çiçekler kadar güzel kalbin hiç üzülmesin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

 • Senin gibi enerji dolu bir insana böyle güzel çiçeklerin yakışacağını düşündüm. İyi ki doğdun canım arkadaşım!

 • Yeni yaşında tüm dileklerinin gerçekleşmesini ve mutluluğun peşini bırakmamasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun!

 • Güneş kadar sıcak, yağmur kadar saf ve kalbin kadar temiz bir yaş dileğiyle. İyi ki doğdun kardeşim!

 • Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin fakat senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

 • Tüm dünyadaki en iyi arkadaşımın doğum günü kutlu olsun!

 • Sen eşsizsin ve bu özel günün getirdiği her şeyi hak ediyorsun.

 • Her yıl olduğu gibi bugün de, sana arkadaşım diyebildiğim için ne kadar şanslı olduğumu hatırlıyorum.

 • Beni senden daha iyi kimse tanıyamaz ve umarım bugün tüm dileklerin gerçekleşir. Mutlu yıllar arkadaşım.

 • Arkadaşlığın benim için dünyalar demek. En iyi arkadaşın olmaktan gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 

 

Anneye Doğum Günü Mesajı

Annelerimiz bizim için dünya demektir. Onlar bizim, aklımızın sesi ve çoğu zaman en iyi arkadaşlarımızdır. Anneler kendilerine has bir şekilde süper kahramanlardır. Bu nedenle annenizin doğum günü gelince, ona mükemmel bir doğum günü kartı hazırladığınızdan emin olmalısınız. Her anne, özel gününde takdir edilmeyi ve sevilmeyi hak eder. Sınırsız sabrından sonsuz desteğine kadar, annenize minnettar olunacak çok şeyiniz vardır. Annenize duygularınızı anlatabilmek için hazırladığımız bu harika doğum günü dileklerini kullanabilirsiniz. Anneniz sizin desteğiniz, sırdaşınız ve bazen suç ortağınız olmuş olabilir. Bunun için doğum günü dilekleri ile ona olan minnettarlığınızı ifade edebilirsiniz. Onlara duygularınızı ifade eden ve kesinlikle sizden gelen harika mesajları çok seveceklerinden emin olabilirsiniz.

Bazen ne kadar önemli olduğunu anlaması için doğru kelimeleri bulmak sandığınızdan daha zor olabilir. Sizin için yaptığı onlarca fedakarlığı birkaç cümleyle nasıl özetlersiniz? Sadece "İyi ki doğdun"  demek yeterli olmayacaktır. Çoğumuz gibi siz de sevgili anneniz için mükemmel kelimeleri ve sevginizin derinliğini iletmenin doğru yolunu bulmakta zorlanıyorsanız burada, annenize doğum günü mesajı iletmek için, size ilham verecek bazı mesaj örneklerini bulabilirsiniz. 

 

 • En yakın arkadaşım, sırdaşım,  canım annem iyi ki doğdun. Seni çok seviyorum!

 • En korktuğum gecede güneş gibi gecemi aydınlatan canım annem iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun!

 • Evimizin kraliçesi , validemiz iyi ki doğdun. Seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun!

 • Akıl hocam, hayat danışmanım bugün yanında olamasam da bu güzel çiçekler yüzünü güldürsün. Seni çok seviyorum annem, iyi ki varsın!

 • Her yeni günün bir önceki günden daha güzel, dilediğin gibi ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere canım annem!

 • Ne şanslıyım ki senin gibi bir annem var. Yeni yaşın sana bolca mutluluk ve sağlık getirsin, seni çok seviyorum. İyi ki doğdun annem.

 • En güvenli sığınayım, yol göstericim, melek annem iyi ki doğdun. Seni çok seviyorum.

 • Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın , doğum günün kutlu olsun.

 • Anne, sen olmasaydın, asla bugün olduğum kişinin yarısı bile olamazdım. Olağanüstü bir anne, harika bir arkadaş ve hayatımın her günü hayranlıkla baktığım biri olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun!

 • Sensiz nerede olurdum bilmiyorum. Bana sabırlı olmayı öğrettin, bana kibar olmayı öğrettin. Ayrıca bana çok çalışmayı ve başkalarına saygı duymayı öğrettin. En önemlisi, bana içimdeki en iyiyi görmeyi öğrettin. Bu özel ve anlamlı günde, her şey için teşekkür etmek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun anne!

 • Sahip olduğum ilk arkadaşımın doğum günü kutlu olsun! Hayatın tüm iniş çıkışlarında yanımda olduğun için çok şanslı olduğumu biliyorum. Her zaman benim için oradasın ve umarım her zaman senin için burada olduğumu biliyorsundur.

 • Bana her zaman umut verdiğin, beni her zaman cesaretlendirdiğin ve her zaman beni desteklediğin için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, benim değerli annem!

 • Umarım senin gibi bir anne olurum. Güçlü, sevgi dolu, özverili, ilham verici ve mükemmel. Doğum günün kutlu olsun anne!

 

 

Babaya Doğum Günü Mesajı

Doğum günün kutlu olsun baba demenin birçok farklı yolu vardır, bu yüzden ne söyleyeceğinizi ve nasıl söyleyeceğinizi bulmak biraz zor olabilir. Birçoğumuz için babalarımız hayatımızın ana yol gösterici güçlerinden biridir. Bir soruna çözüm bulmamız gerektiğinde ve o sorunda rehberliğine ihtiyacımız olduğu zamanlarda aradığımız kişilerdir. Babalarımız bir bilgelik ve öğrenilen dersler deposudur. Sahip olmadıkları tüm fırsatlara sahip olduğumuzdan emin olmak için ellerinden geleni yapan süper kahramanlardır. Ve bir baba her zaman sizin koruyucunuz, bakıcınız, en sıkı destekçiniz ve bunun ötesinde olmuştur. Yeri geldiği zaman sizi omuzlarında taşıyan, yatağına yatıran ve her zaman hayatın en iyisine sahip olmanızı sağlayan kahramandır. Bu yüzden doğum günü geldiğinde sadece doğum günün kutlu olsun demek yetersiz kalabilir. Ona, kalbini ısıtacak bir gülümseme getirecek ya da sizin için ne kadar önemli olduğunu bildirecek bir doğum günü dileği yazabilirsiniz. Bu listeyi, doğum gününü nasıl kutlayacağınıza dair beyin fırtınası yapmanıza yardımcı olması için bir araya getirdik. Umarım babanız için mükemmel doğum günü dileğini bulursunuz.

 

 • Dünyanın en yakışıkla babasına en güzel çiçekler :) Seni çok seviyoruz, iyi ki doğdun baba!

 • Kızması üç dakika sevmesi bir ömür olan canım babam, doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum.

 • Yol göstericim, dayanağım canım babam doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın!

 • Dünyanın en iyi babası, yeni yaşın sana bolca sağlık, mutluluk getirmesi dileğiyle...İyi ki doğdun babacığım!

 • Koca çınarı iyi ki doğdun! Seni çok seviyoruz canımız, hep var ol!

 • Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak bir ülke yok. Doğum günün kutlu olsun babacığım, iyi ki varsın!

 • Balık yemeyi değil balık tutmayı öğreten canım babam, iyi ki varsın! Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun!

 • Tüm sevdiklerinin yanında olacağı, bolca kahkaha dolu ve huzur dolu bir yaş dilerim. Seni çok seviyorum babam.

 • Babalar, çocuklarına rehberlik eden, ancak yine de kendi kararlarını vermelerine ve hatalarından ders almalarına izin verenlerdir. Tanıdığım en bilge adama mutlu yıllar!

 • Sık sık söylemediğimi biliyorum, ama beni yetiştirmek için harcadığın tüm fedakarlıklar için sana teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun baba, seni seviyorum.

 • Gerçek kahramanlar pelerin takmazlar, kötü kelime oyunları yaparlar. Gerçek bir kahraman baba olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun!

 • Doğum günün kutlu olsun. Yardım eli uzatmak için ve her zaman orada olduğun için teşekkür ederim. Umarım bugün sana bolca sevgi, mutluluk ve gülümseme getirir.

 • Böyle sevgi dolu, şefkatli ve cesaret verici bir babaya sahip olduğum için gerçekten şanslı hissediyorum. Tamamen huzurlu, keyifli ve neşeli anlarla dolu bir gün geçirmen dileğiyle!

 

 

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Kardeş, muhtemelen sahip olduğunuz ilk arkadaşlarınızdan biridir. Küçüklüğünden beri, o sizin yanınızda; en şiddetli koruyucunuz, en büyük ilham kaynağınız ve en çok ihtiyacınız olduğunda harika bir tavsiye kaynağınızdır. Ayrıca muhtemelen çamurlu turtaların tadına varmanızı sağlayan ve sürekli olarak düşünmek zorunda olduğunuz kişidir. Kardeşinize ne kadar değer verdiğinizi kelimelerle ifade etmek çoğu zaman zor olabilir. Doğum gününde, sizin için dünyalara bedel olduğunu bilmesini sağlamak çok önemlidir. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, onu şımartmak için hangi hediyeyi seçerseniz seçin tatlı, eğlenceli veya ilham verici bir kart yazmak ekstra mutluluk getirecektir. Onun hakkında sevdiğiniz her şeyi kutlayan bir doğum günü partisi hazırlarken, kardeşiniz için hak ettiği doğum günü dileklerini bulmayı unutmamalısınız. Kim olduğunu, ne yaptığını, sizin ve aileniz için ne anlama geldiğini kutlayan mesajlardan birini seçip, bugün ona mükemmel doğum günü dileklerini göndererek ne kadar harika olduğunu bilmesini sağlayabilirsiniz.

Aşağıda kardeşinizin doğum gününe anlam katabilmek için birkaç fikir ve öneri bulacaksınız. Onun gününü, biraz daha özel kılmak için bu mesajları kullanabilirsiniz.

 

 • İlk arkadaşım, en çok kavga ettiğim ve en çok güldüğüm iyi ki doğdun! Seni çok seviyorum canım kardeşim.

 • Dünyanın en güzel kardeşi iyi ki doğdun. Hayatıma neşe kattın, iyi ki kardeşimsin. Doğum günün kutlu olsun.

 • Kardeşlerin en özeli iyi ki varsın. Yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin, seni çok seviyorum.

 • Bugün yanında olamadım fakat kalbim hep seninle. İyi ki doğdun canım kardeşim, seni seviyorum

 • En çok kızan, en hızlı affeden, en çok güldüren ve her zaman yanımda olan canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum.

 • Kardeşlik düşmesin diye tutmak, kardeşlik bırakmayacağını bilerek dayanmaktır. İyi ki doğdun canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun!

 • Çocukluğum, sırdaşım, ilk oyun arkadaşım iyi ki doğdun! Seni çok seviyorum canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun!

 • Yeni yaşında, sevdiğin kadar sevileceğin ve nice güzel dostluklar edineceğin bir yıl dilerim kardeşim. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum!

 • Her şey değiştiğinde bu dünyada her zaman aynı kalacak tek şey, paylaştığımız bağdır. Doğum günü kutlu olsun.

 • Doğum günün kutlu olsun, küçük kardeşim. Umarım bu özel günün sevgi ve mutlulukla doludur ve bu yıl şimdiye kadarki en iyi yılın olur! Unutma; aklına koyduğun her şeyi başarabilirsin. Seninle gurur duyuyorum ve seni çok seviyorum!

 • Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. Yıllar içinde senin büyümeni izlemek hayatımın en büyük zevklerinden biri oldu. Hayatının bir parçası olduğum için çok ayrıcalıklıyım ve yıllarımı paylaşmak için daha iyi bir arkadaş istesemde bulamazdım. Seni seviyorum!

 • Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Biliyorum bazen çok uzun süre konuşmadan ve birbirimize yetişmeden zaman geçiriyoruz. Sadece seni ne sıklıkta düşündüğümü ve konuştuğumuz zamanlara gerçekten ne kadar değer verdiğimi bilmeni istiyorum. Bugün ve tüm yıl boyunca sana çok fazla sevgi gönderiyorum.

 • Bugün, seni ne kadar sevdiğimi ve bir kardeş olarak sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu bilmen benim için özellikle önemli. İyi ki doğdun!

 

 

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sevgilinize mutlu bir doğum günü dilemek, ona güzel bir hediye almak kadar önemlidir. Onu, doğum gününde mutlu etmek istiyorsanız, zarif doğum günü dilekleri ile mutlu yıllar dilemeyi unutmamalısınız. Aslında, onu çok daha mutlu etmek istiyorsanız, bu anıları unutulmaz ve daha özel kılmak için bir pasta yapabilir, doğum günü partisi düzenleyebilir veya kız arkadaşınıza bu doğum günü dileklerini gönderebilirsiniz. Şimdi, sevgiliniz için doğum günü dilekleri koleksiyonumuza göz atıp, bazı fikirler alma ve sevgilinize sevgi bağınızı çok daha güçlü hale getirecek iyi ve sevgi dolu duygular vermek için kendi yaratıcılığınızı uygulama zamanı! Hayatınızda önemli bir yere sahip olan sevgiliniz için bu özel günde kalbini hemen eritecek en güzel, en içten doğum günü dileklerini sizin için burada sıraladık. Bu yüzden vakit kaybetmeden, aşağıdaki listeden dilediğiniz dileklerden birini seçerek, duygularınızı anlatmaya başlayabilirsiniz. Bunu, dünyadaki en önemli şeymiş gibi yapmalısınız. Paranın satın alamayacağı en iyi hediyeyi hazırladığınızı düşünerek, onun doğum gününü doğrudan kalbinizden gelen duygularla dilemelisiniz. O halde artık zamanınızı boşa harcamadan sizin için hazırladığımız en anlamlı doğum günü mesajlarına göz atabilirsiniz.

 

 • Diğer yarım, biriciğim , hayatımın anlamı iyi ki doğdun! Seni çok ama çok seviyorum, iyi ki varsın!

 • Hayatın beklediğimden daha harika olabileceğini gösteren , hayatıma renk katan insan. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun sevgilim.

 • Seninle birlikte olmak boş bir defteri en güzel cümlelerle doldurmak gibi. İyi hayatımdasın aşkım, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

 • Sevgi dolu kalbinle günümü aydınlığa çeviren biricik sevgilim, iyi ki doğdun! Seni her şeyden daha çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun!

 • Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrümüzün en güzel yıllarını birlikte geçirmek dileğiyle iyi ki doğdun cantanem.

 • Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk yalnızca senin olsun çünkü mutluluk en çok sana yakışıyor. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

 • Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle olsun. İyi ki benimlesin sevgilim, doğum günün kutlu olsun.

 • Seni çok seviyorum birtanem, yüzünden tebessümün eksik olmayacağı, tüm dileklerinin gerçek olacağı bir yaş olsun. İyi ki doğdun aşkım!

 • Hayatın herkese sunabileceği en değerli şeye sahibim. Sana sahibim, dünyanın en güzel, muhteşem insanı. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

 • Gülümseme sebebim, sevgi ve mutluluk kaynağım sensin. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

 • Bu özel günde sensiz bir an bile düşünemiyorum ve seni çok seviyorum. Ruh eşim, doğum günün kutlu olsun.

 • Sevgilim, mutlu günlerimde yanımda olduğun ve herhangi bir şey için mücadele ettiğim zamanlarda beni hiç yalnız bırakmadın. Sen benim güç merkezimsin. Doğum günün kutlu olsun.

 • Bu dünyada senin gülümsemenden daha kıymetli bir şey yok. Mutlu yıllar sevgilim!

 

 

İş Arkadaşına Doğum Günü Mesajı

İş arkadaşları, ofislerde birlikte çok zaman geçirdiğiniz kişilerdir. Yoğun bir günde onlarla vakit geçirmek içinizi rahatlatır ve bazen huzur verir. Bu yüzden fırsat buldukça onları takdir etmelisiniz. Doğum günleri, onlara olan sevginizi ve saygınızı ifade etmek için harika bir fırsat olabilir. Küçük bir doğum günü mesajı, günlerini daha iyi hale getirebilir. Bu yüzden kelimelerinizi doğru bir şekilde seçip, ifade etmeniz çok önemlidir. iş arkadaşlarınıza doğum günü kartı yazmak konusunda zorlanıyorsanız, endişelenmeyin. Burada iş arkadaşlarınız için farklı doğum günü mesajlarını kolayca bulabilirsiniz. Bazı örnekler, size nasıl yardımcı olduklarına dair minnettarlık duygularını ifade eden doğum günü dilekleridir. Bu kartlar sayesinde güvenleri, sizi teşvik etme ve destekleme biçimleri gibi çeşitli olumlu özelliklerine hayranlığınızı ifade edebilirsiniz. Onlara nasıl hayran olduğunuz hakkında konuşmak ve çok daha fazlasını burada bulabilirsiniz. Bazı metinler kısa ama duyguları ifade etmek için yeterli metinlerdir.  Aşağıda, meslektaşlarınız için doğum günü dilekleri öneri listesi hazırladık. Size, meslektaşınıza mutlu yıllar dilekleri için hazırladığımız öneriler arasından birini seçip, bu özel güne anlam katabilirsiniz.

 

 • Birlikte çalışmaktan keyif aldığım, neşe kaynağı biricik arkadaşım doğum günün kutlu olsun.İyi ki varsın!

 • İlk iş günümden bugüne kadar rehberliğin her zaman bana güven ve cesaret verdi! Doğum günün kutlu olsun!

 • Başarı ve mutluluğun nereye gidersen git peşinden geleceği bir yaş dilerim. Doğum günün kutlu olsun!

 • Eğer bir Ulusal Meslektaşlar Günü olsaydı, onun maskotu olurdun. Şimdiye kadarki en mükemmel meslektaşımın doğum günü kutlu olsun. İyi ki varsın canım arkadaşım!

 • Başarı basamaklarını yorulmadan çıkacağın, sağlık ve mutluluk dolu bir yaş dilerim. Doğum günün kutlu olsun!

 • Ofisin neşesi, yeni yaşında mutluluk ve başarı peşini bırakmasın. İyi ki doğdun!

 • Yeni yaşın bolca güzellik ve başarı getirmesi dileğiyle.. Nice mutlu yıllara!

 • Senin gibi güzel insanlarla çalıştığım için çok şanslıyım. İyi ki doğdun! Yeni yaşının en güzel yaşın olması dileğiyle..

 • Doğum günün kutlu olsun. Sen benim için sadece bir iş arkadaşı değilsin. Sen benim arkadaşımsın ve birlikte çalıştığımız için kendimi şanslı hissediyorum. Hayatında her anının sana mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum.

 • Bir çalışma alanı, tıpkı senin gibi anlayışlı ve destekleyici iş arkadaşlarıyla daha mutlu ve rahat hale gelir. Doğum günün kutlu olsun.

 • Seninle iş arkadaşı olmak benim için güzel bir deneyim oldu. Doğum günün kutlu olsun.

 • Doğum günün, senden öğrendiğim her şey için minnettarlığımı ifade etmem için bir fırsat. Sana, sevgi ve neşe dolu çok mutlu bir doğum günü diliyorum.

 • En sevdiğim meslektaşım, doğum günün kutlu olsun. Seninle çalışmak benim için inanılmaz bir deneyimdir.

 

 

Kısa ve Etkileyici Doğum Günü Mesajları

Birine mutlu yıllar dilemek için çok fazla söze ihtiyacınız yoktur. Önemli olan bu özel kişiye, büyük günlerinde onları düşündüğünüzü bildirmektir. Bunu kısa bir doğum günü kartı mesajı, bir metin, bir sosyal medya gönderisi ya da onlarla yüz yüze konuşarak yapabilirsiniz.

Bu özel günler zaman geçmeye devam ettikçe yaşlanıp daha aklı başında olduğunuzu hatırlatır ve ne kadar ilerlediğinizi sembolize eder. Doğum günleri, ailenize ve arkadaşlarınıza sizin için ne kadar önemli olduklarını kutlamak ve göstermek için mükemmel bir bahanedir. Öyleyse bir doğum günü mesajı için en iyi ifade etme şeklinizi merak ediyorsanız panik yapmanıza gerek yok. Bir doğum günü kartını kişiselleştirmek ve doğum günü kişisinin ekstra unutulmaz bir gün geçirmesine yardımcı olmak için birden fazla doğum günü dilekleri listesi hazırladık. Aile üyeleri ve yakın arkadaşlar için güzel hazırlanmış, anlamlı doğum günü mesajları veya arkadaşlar ve tanıdıklar için kısa ama aynı zamanda etkileyici doğum günü dilekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu kısa ve basit mutlu yıllar dilekleri, arkadaşlar, aile ve hatta iş arkadaşları için mükemmeldir. Dilekleri bir doğum günü kartına yazarak metin yoluyla gönderebilirsiniz. Bu mesajlar, doğum günü kızına veya erkeğine en iyi dileklerinizi ifade etmeniz konusunda size yardımcı olabilirler.

 

 • Mutlu Yıllar! Umarım neşe ve mutlulukla dolu harika bir gün geçirirsin.

 • Bugün doğum günün, umarım dileklerin gerçekleşir.

 • Gelmiş geçmiş en harika insanlardan birinin doğum günü kutlu olsun.

 • Hayatımın her gününü özel kılan birinin doğum günü kutlu olsun.

 • En mutlu doğum günlerinden biri olmasını dilerim.

 • Bu çok özel günde sana sıcak doğum günü dilekleri ve kocaman bir kucaklama gönderiyorum.

 • Doğum günleri kutlama zamanıdır, o yüzden arkana yaslan ve harika gününün tadını çıkar.

 • Kutlama zamanı! Umarım doğum gününü kutlarken hayatının en güzel anını yaşıyorsundur.

 • Umarım varlığının ne kadar mutluluk getirdiğini biliyorsundur. Mutlu yıllar!

 • Bu senin doğum günün. Hayatının bir başka harika yılını neşeyle kutlayalım.

 • Doğum gününü kutlamak için orada olmasam da, her zaman düşüncelerimdesin.

 • Doğum gününde yanında olamasam da bil ki bugün ve hergün aklımdasın.

 • Kutla, gülümse ve dans et, çünkü doğum günün yılda sadece bir kez gelir.

 • Uzakta olsam da bu çok özel günde hep kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun.

 • Gününü canlandırmak ve umursadığım neşeyi paylaşmak için bir sepet dolusu içten doğum günü dilekleriyle geldim. Doğum günün kutlu olsun.

 

 

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri yılda sadece bir kez geldiği için bu özel gün, bir yaşam yılını daha kutlamak için harika bir yoldur. Doğum günlerinde gördüğümüz ilgiden hepimiz zevk alırız. Aile, arkadaşlar, meslektaşlar, bunların hepsi hayatımızda mutlu tutmak istediğimiz insanlardır. Arkadaşınıza içten bir duygu ve bolca sevgiyle güzel mutlu yıllar dileklerini göndermek, bağınızı çok daha güçlü hale getirmenin harika bir yoludur. Bu tür arkadaşlık bağları herkese nasip olmaz, bu yüzden onları doğum günlerinde mutlu etmeye çalışmalısınız. Uğurlu günlerinde kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayarak, onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara ne kadar önemli olduklarını göstermek için yılın ideal zamanı olan doğum günlerinde, bir arkadaşınıza veya sevdiğiniz bir kişiye sizin için ne kadar değerli olduğunu söylemek ve onu kutlamak için bu özel gün harika bir zamandır! Bu basit doğum günü mesajı örneklerini bir başlangıç ​​noktası olarak kullanarak, arkadaşınızın doğum gününde ekstra sevildiğini hissettirmek için bu mesajları kişiselleştirebilirsiniz. Bunu aklınızda tutarak, yıllara ilham veren bazı doğum günü dileklerini değerlendirelendirmeye başlayabilirsiniz. 

 

 • Sen tanıdığım en cömert ve eğlenceyi seven insansın. İyi şeyler ve tatlılıkla dolu bir doğum gününü hak ediyorsun.

 • Sen hepimiz için parlayan bir örneksin. Daha iyi insanlar olmaya çalışırken hepimiz seni takip etme eğilimindeyiz. Başarıya giden yolu aydınlatan kişi, doğum günü kutlu olsun.

 • Sevinçlerin en büyüğünü ve sonsuz mutluluğu elde etmelisin. Sen kendin için en özel hediyesin ve bütün güzelliklerin en iyisini hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

 • Bugün için mutlu olmalısın. Herkese ilham getirmek için doğduğunu sakın unutma. Doğum günün kutlu olsun.

 • Bu özel gününün her saniyesi için sana iyi hisler ve gülümsemeler gönderiyorum. Harika bir doğum günü geçirmen dileğiyle.

 • Mutlu olan her şeyi hak ediyorsun. Sana tüm yıl boyunca mutlu olmanı diliyorum.

 • Yıllar boyunca birlikte yürüyeceğimiz biriyle karşılaşmak her zaman başımıza gelen birşey değildir. Ben her zaman, senin gibi bir insana sahip olduğum için çok şanslıyım. Önümüzdeki birkaç yıllık uzun konuşmaları ve hayatımızın olaylarını birbirimizle paylaşmayı dört gözle bekliyorum. Mutlu yıllar arkadaşım!

 • Doğum günün kutlu olsun dostum. Hayatımı baştan yaratabilseydim ve bir arkadaş seçebilseydim, bu yine sen olurdun. Korkusuzsun ve sana hayranım! Arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. Bugün sana en mutlu doğum günlerini ve gelecek yıl hayatının inanılmaz ve aynı zamanda unutulmaz bir yılını diliyorum.

 • Doğum gününün bir başka başarı yılı ve güzel zamanlar getirmesini diliyorum! Tanıdığım en iyi insanlardan birinin doğum günü kutlu olsun.

 • İçinde sen olmadan dünya inanılmaz sıkıcı bir yer olurdu! Herkesin hayatını aydınlatıyorsun. Umarım doğum gününde çokça kutlanır ve sevilirsin. Asla değişme! Doğum günün kutlu olsun!

 • Son birkaç yılda tüm hedeflerine ulaştığını izlemek çok ilham vericiydi. Her zaman yapacağını söylediğin şeyi yaptın ve bunun için sana her zaman hayran oldum. İşte  senin için bir galibiyet yılı daha. Mutlu yıllar arkadaşım!

 • Doğum günün kutlu olsun, tanıdığım en iyi en fedakar insan. Sadece kendin gibi davranarak bütün hayatımızı daha sevimli hale getiriyorsun. Umarım bu özel günde senin kadar harika geçiyordur. Doğum günün kutlu olsun.

 • Bizi her zaman bir araya getiren mükemmel kişi, doğum günün kutlu olsun. Senin sayende hepimizin daha iyi anıları, daha fazla sevgisi ve daha zengin hayatları var. Sen olmadan hayat bu kadar dolu ve güzel olamazdı. Sen pek çok kişiye gerçek bir hediyesin. Bu gün ve tüm günlerin sana saf neşe getirsin.

 • Beni ayağa kaldıran ve yolun her adımında bana ilham veren birini tanıdığım için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun.

 • Sadık arkadaşım, beni asla yargılamadığın için teşekkür ederim. Desteğin, herhangi bir zorluğun üstesinden gelmeyi çok daha kolay hale getiriyor. Umarım bu yıl sana hak ettiğin tüm sevgiyi getirir. Doğum günün kutlu olsun.

 

 

Eğlenceli ve Komik Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri hepimiz için özeldir. Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve ailenize özel günlerini dilemek ve yüzlerinde bir gülümseme bırakmak önemlidir. Doğum günü dilekleri, karşınızdaki kişinin sevildiğini ve onu hatırlandığınızı hissettirir. Bir arama, kısa mesaj ve hatta bir sosyal medya mesajı, “önemsiyoruz” demek için uzun bir yol kat eder. Gece yarısı "Doğum günün kutlu olsun" dilemek için yapılan basit bir arama ya da sevginizi içeren bir kart, sandığınızdan daha anlamlı mesajlar verebilir.

Bu özel günde kahkaha hediyesinden daha güzel bir hediye olabilir mi? Tamam, gerçek bir hediye daha iyi olabilir ama gülmek de iyi fikirler arasındadır. Bu yazımızda sevdiğiniz insanın yüzünü gülümsetecek komik bir mesaj bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Hediye çantanızda küçük bir şey eksik gibi hissediyorsanız, hediyenize ekstra detay eklemek için kısa dileklerimizden birini kullanabilirsiniz. Kısa ve tatlı olabilirler ama büyük bir kahkaha atmanıza sebep olacak mesaj önerileri listeledik. Bu eğlenceli ve komik doğum günü dilekleri veya kişiselleştirilmiş bir doğum günü dileği için ilham kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

 

 • Hayat denen oyunda yeni bir seviyeye ulaştığınız için tebrikler. İyi ki doğdun!

 • Doğum günün kutlu olsun ama yaşlandığın için sakın üzülme. En azından gelecek yıl olacak kadar yaşlı değilsin. Bunu düşünerek mutlu olmalısın!

 • İyi ki doğdun! Lütfen bu mesaj kartımı sakla ve bir sonraki sene başıma durduk yere masraf çıkarma. Seni seviyorum, nice güzel yaşların olsun.

 • Sana yaşın kadar çiçek almayı düşündüm ama evde bu kadar çiçek saklayacak yerimiz yok.

 • Doğum günün kutlu olsun. Doğum günü takımında birkaç kırışıklık daha olabilir ama yine de iyi görünüyorsun!

 • Aslında doğum günün için sana süper özel, süper müthiş, eşsiz ve güzel bir şey almak istedim. Ama maalesef hediye paketine sığamıyorum.

 • Geçmişi unut, değiştiremezsin, geleceği unut, tahmin edemezsin, şimdiyi unut çünkü sana hediye almadım.

 • Özel gününde doğum günün kutlu olsun. Umarım pastanı yemeden ölmezsin. Bir yıl daha büyüdün ve böylece daha akıllandın. Öyleyse saksıyı çalıştır ve senin için bir hediye olmadığını artık anla.

 • Doğum günlerini yaşlanmak olarak düşünme; bir klasik haline geldiğini düşün.

 • Doğum günün için sana gençliğini hatırlatacak bir şey almak istedim ama onlar mağara sanatı ve dinozor kemikleriyle birlikte satıldı.

 • Doğum belgene baktığında çok yaşlısın, son kullanma tarihi geçmiş diyor.

 • Hadi ama böyle üzgün olma. Daha yaşlı olmana rağmen bu yıl da hayatta kaldın ve inan bana, alternatifinden daha iyi görünüyorsun.

 

 

Ablaya Doğum Günü Mesajı

Bir ablanız varsa, anlaşmayı herkesten daha iyi biliyorsunuzdur. Ne kadar kavga etseniz de, tartışsanız da günün sonunda o hala sizin en iyi arkadaşınız olacaktır. İster küçük ister büyük olun, sizi neşelendirmesi veya güldürmesi için her zaman ablanıza güvenebilirsiniz.

Ablanızın doğum günü için mükemmel mutlu yıllar dileklerini mi arıyorsunuz? Elbette onun her anınızda yanınızda olduğu ve kalbinde özel bir yere sahip olduğunuzu biliyorsunuz. Ona, ne kadar önemli olduğunu söylemek için doğru kelimeleri bulmak ve ablanıza en sevdiği şeylerle dolu muhteşem bir doğum günü dilemek istiyorsanız, duygularınızı anlatacak kartlara ihtiyacınız olabilir. Doğum günleri söz konusu olduğu zaman onlara sıcak bir doğum günü mesajı dileyerek yüzlerini gülümsemelerini sağlayabilirsiniz. Ablanızın sizin için ne kadar özel olduğunu bilmesini sağlayarak en içten doğum günü dilekleriniz sayesinde bugünün sevincini ikiye katlayabilirsiniz. Bu yüzden ablanızın doğum günü bir tatil gibidir ve ona kraliçe gibi davranmak önemlidir. Ablanıza, mutlu yıllar diyebileceğiniz doğum günü mesajları listemiz için okumaya devam edebilirsiniz.

 

 • Dünyanın en iyi ablasına mutlu yıllar. Hayatın, hak ettiğin tüm mutluluklarla dolu olsun.

 • Dünyanın en sevgi dolu ve sevecen ablası olduğun için teşekkür ederim. Sana çok mutlu olacağın bir doğum günü geçirmeni diliyorum.

 • Doğum günün kutlu olsun ablacım. Her anımda beni yalnız bırakmayıp yanımda olduğun için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

 • Hayatında bir doğum gününü daha kutlarken sana dünyadaki tüm mutlulukları diliyorum. Bu günün neşeli kutlaması kalbini eritsin ve sevgiyle doldursun. Doğum günün kutlu olsun sevgili ablam.

 • Hayatıma her zaman kahkaha ve neşe getirdiğin için teşekkür ederim. Dünyanın en sevimli ablasına mutlu yıllar.

 • Doğum günün kutlu olsun sevgili ablam. Sen benim ilham kaynağımsın ve hayatım boyunca öyle olacaksın.

 • Ne zaman bana ihtiyacın olursa, ben her zaman senin için ihtiyacın olan yerde orada olacağım. Doğum günün kutlu olsun, ablacım.

 • Umut ve iyimserlik, yaşam yolculuğunda en güçlü yol göstericin olsun. Mutlu yıllar ablacım.

 • Sen yanımdayken hayatın önüme çıkaracağı tüm engelleri aşabilirim. Her şey için teşekkür ederim ve sana çok mutlu bir doğum günü diliyorum.

 • İyi günde ve kötü günde her zaman yanında olacağım. Çok mutlu bir doğum günü geçirmen dileğiyle. Mutlu yıllar.

 • Ne tür sıkıntılara girersem gireyim, her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun sevgili ablacım, varlığın benim için çok kıymetli.

 • Bana verdiğiniz tüm sevgi ve özen için minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun benim güzel ablam.

 • Sevgili ablacım, sana çok sıcak ve mutlu bir doğum günü diliyorum. Sen sadece en tatlı abla değil, aynı zamanda gerçek bir arkadaşsın. Senin gibi bir ablam olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Dilediğin her şeyi başarabileceğini ve elde edebileceğini asla unutmamalısın. İyi ki doğdun.

 • Çocukluğumuzda birlikte yaşadığımız sevinçleri, birlikte yaşadığımız sıkıntıları hala hatırlıyorum ev her zaman olduğu gibi en çok seni seviyorum ablacım. Doğum günün kutlu olsun.

 • Ben dünyanın en şanslı insanıyım çünkü sen benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun.

 

 

Oğluma Doğum Günü Mesajı

Küçük oğlunuz bir yaş daha büyüdü, bu yüzden oğlunuzun doğum gününü kutlamak için en iyi doğum günü dilek kartlarımızdan birini kullanabilirsiniz. Bu mesajlar sayesinde özel gününde, oğlunuza onunla ne kadar gurur duyduğunuzu gösterme fırsatını yakalayabilirsiniz. Şimdiye kadar, hayatından en sevdiğiniz anılarını ve en gurur duyduğunuz anılarını paylaşarak başlayabilirsiniz. Paylaştığınız yılları birlikte kutlayabilirsiniz. Oğlunuza, ailenize yıllar önce katıldığından beri hayatınızın ne kadar harika olduğunu gösterip, çamurlu turtalardan ve hayal gücü dolu oyunlardan lise ve video oyunlarına kadar, oğlunuz her zaman kalbinizde özel bir yere sahip olduğunu anlatacak kısa ama anlamlı doğum günü mesajı yazabilirsiniz.

Özel bir oğul, özel bir doğum gününü hak eder, bu yüzden onu ne kadar sevdiğinizi ve ebeveyni olmaktan ne kadar gurur duyduğunuzu gösterecek bir doğum günü kartı seçmelisiniz. Oğlunuzu ne olursa olsun sevdiğinizi biliyorsunuz, bu yüzden onun özel gününü ona hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu göstermek için kullanabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilecek birkaç doğum günü kartı hazırladık. Yazdıklarımız arasından duygularınızı en iyi ifade edeni seçip, oğlunuzla paylaşabilirsiniz.

 

 • Doğum günün kutlu olsun oğlum! Büyüyüp harika bir adama dönüştüğünü izledik. Önümüzdeki yıl, beklentilerinizi aşmaya devam etsin.

 • Mutlu yıllar oğlum. Evlat, bir yaş büyük olabilirsin ama aynı zamanda bir yaş daha akıllandığını unutmamalısın.

 • Oğlum, doğum günün kutlu olsun. Ne kadar yaşın büyük olursa olsun ya da ne kadar mesafe olarak uzak bir yere gidersen git, ben her zaman ihtiyacın olan yerde yani yanında olacağım.

 • Doğum günün kutlu olsun. Evlat, senin için doğum günü dileğim, her yılın sana daha fazla bilgelik getirmesi; daha fazla hayal, daha fazla kahkaha ve daha fazla dilek.

 • Oğlum doğum günün kutlu olsun. Sen beni her gün ayağa kaldıran hayatımdaki tek ışıksın.

 • Dünyama geldiğin için her gün minnettarım. Gülümsemelerin ve kahkahaların kalbim için bir merhem. Hayatıma mutluluktan başka bir şey getirmedin. Mutlu yıllar oğlum!

 • Zor zamanlar olduğunda, beni alt etmen için gereken tek şey senin düşüncelerin. Sarılmaların ve öpücüklerin ruhumu besliyor ve senin kadar değerli bir oğlum olduğu için çok minnettarım.

 • Doğduğun ilk an, benim için ne anlam ifade ettiğini bile anlayamadım. Sen benim herşeyimsin. Bu özel günün anlatılmaz güzelliklerle dolsun. Doğum günün kutlu olsun.

 • Umarım bu yıl doğum günün, seni daha da muhteşem bir geleceğe götürecek unutulmaz bir yolculuğun sadece başlangıcıdır. Her zaman dilemeye ve hayal etmeye devam etmeyi unutmamalısın.

 • Çocukken seninle ilgili çok tatlı anılarım var ama geleceğinin daha da tatlılarını yaşayacağımıza inanıyorum. Umarım pastan seninkinin yarısı kadar tatlıdır. Mutlu yıllar oğlum.

 • Bu yıl doğum gününde böylesine parlak ve yetenekli bir genç adama dönüştüğün için  minnettarım. Hayat önüne ne çıkarırsa çıkarsın her zaman üstesinden gelebileceğini bilmek çok rahatlatıcı. İyi ki doğdun oğlum, seni çok seviyorum.

 • Doğduğun günden beri hayatıma anlam ve neşeden başka bir şey getirmedin. Sen harika bir evlatsın ve senin ebeveynin olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 • Hayatta ne yapmayı seçersen seç, seninle sonsuza kadar gurur duyacağımı bilmelisin. Bu yıl doğum gününüzde akıllı, kibar ve düşünceli bir genç adam olduğun için özellikle gurur duyuyorum.

 

 

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

En iyi arkadaşa veya hayatınızda önemli bir yeri olan birine yani pek çok insanın sahip olmadığı bir insana sahip olduğunuz için yeterince şanslısınız. En iyi arkadaş ya da en iyi sevgili hayatınızı pek çok yönden zenginleştirir. Kardeşleriniz kadar yakın, hatta onlardan daha yakın olabilirler ve bir tür benzersiz bağ ile arkadaşlık sunarlar. Hayatınıza anlam katan en iyi arkadaşınıza veya herhangi değerli birine sahip olmak paha biçilemez bir hazinedir.
Sonsuza kadar hatırlanacak bu özel anı kutlamak için onlara her saniyede nasıl ilgilendiğinizi ve bağ kurduğunuzu söyleyebilirsiniz. En iyi anılarınızı onunla paylaşarak, her geçen saniye bağınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Ancak, hayatımızda bu kadar hayati bir rol oynamış biri için mükemmel doğum günü mesajlarını veya sözlerini bulmak belki de zor gibi görünebilir. Ama merak etmeyin, burada kısa mesajlarda kullanabileceğiniz anlamlı doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz. Sizin ve hayatınızda önemli bir yere sahip olan o kişinin, birlikte en iyi ve olağanüstü doğum günü kutlamasını geçirmenizi umuyoruz. Mesajlardan birini seçerek, gülümsemenizi yaymaya devam edebilirsiniz.

 

 • Sen gerçekten gerçek bir arkadaş ve tanıştığım harika bir insansın. Her zaman sevgi, sağlık ve bütün hayallerinin gerçekleşmesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 • Sevincimi büyüten, varlığı mutluluğumu ikiye katlayan hayatımın özel insanına en iyi dileklerimi gönderiyorum. Bol sevgi dolu, olağanüstü mutlu bir akşam geçirmen dileğiyle.

 • Zeki, şefkatli, çekici ve her zaman güçlüsün. En iyi şeylerden biri, aynı zamanda sonsuza kadar benim hayatımda her zaman önemli bir yere sahip olman. Senin için mutlu ve özel gün olsun.

 • Muhteşem, eğlenceyi seven ve çılgın doğum günü kızının doğum günü kutlu olsun! Umarım harika bir gün ve göz alıcı bir yıl geçirirsin. Sana kucak dolusu sevgiler.

 • Zaman geçecek, güzel ve güzel yüzler solacak ama güzel bir kalp sadece daha da güzelleşecek. Doğum günün kutlu olsun. Kalbi güzel olanlardan birisin.

 • Geçen ger doğum günün seni daha bilgili ve daha yaşanmış yapar. Yaş, sadece bir rakamdır ama yaşanmışlık ve deneyim büyük bir hazinedir! İyi ki doğdun canım.

 • Mumların ışığı geri kalan günlerde hayatını aydınlatsın. En iyi dileklerimle beraber doğum günün kutlu olsun.

 • Hayat yolculuğunda, bazı arayışlar diğerlerine baskın çıkar. Bu özel günde, hayatının asil arayışlarını sürdürmek için her zaman güç bulacağına dair olan inancım sonsuz. Hayatının geri kalanının sana başarı getirmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

 • Özel gününüzün her saniyesi için sana iyi hisler ve gülümsemeler gönderiyorum. Mutlu yıllar.

 • Doğum günün, istediğin her şeyi aldığın özel gün olsun. Doğum günün kutlu olsun.

 • Seni büyük kalbinle her şeyin üstesinden geldiğin için seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 

 

Sade Doğum Günü Mesajları

Hayatta sevdiğiniz insana bunu göstermenin birçok yolu vardır vardır. Bazen, sevdiğiniz birinin veya bir tanıdığınızın doğum günü yaklaştığı zaman, önemsediğinizi bilmeleri için kısa, tatlı ve basit bir mesaj göndermek istersiniz. Sizin için gerçekten ne kadar önemli olduklarını anlamalarını sağlamak için uzun, ayrıntılı bir mesaja ihtiyacınız yoktur. Doğum günü kartı yazan herkes, doğru kelimeleri bulmanın zor olabileceğini bilir. Bazen içten yazılmış bir dostluk alıntısı veya sevimli doğum günü mesajı kartları, duygularınızı ifade edebileceğiniz en kestirme yollardır. Bazı insanlar için basit bir doğum günü mesajı metni yeterli olacaktır. Ama ne olursa olsun, sevdiklerinize özel günlerinde tatlı doğum günü dileklerini göndermek bir zorunluluktur. Değer verdiğiniz insanlar için bu kısa ve anlamlı doğum günü dilekleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bazen söyleyecek o kadar çok şeyiniz vardır ki, bunları nasıl kelimelere dökeceğinizi bilmiyorsanız endişelenmeyin, bu özel günü kutlamanın, değer verdiğiniz insan için anlamlı doğum günü dileklerinizi sunarak, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Aşağıda, muhteşem kutlamaya devam edebilmeniz için basit ve öz olan çeşitli doğum günü dileklerini bulacaksınız.

 

 • Doğum günün kutlu olsun. Umarım bu özel günün tadını çıkarırsın.

 • Doğum günün kutlu olsun. Senin için hazırlanan büyük bir dilim pastanın tadını çıkar.

 • Neşeli ve sevgi dolu çok mutlu bir doğum günü dilerim.

 • Bugün senin doğum günün ve şimdi kutlama zamanı!

 • Bir yaş daha büyüdün ama yine de harika görünüyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

 • Geçmişte yaydığın bütün neşe, bu gün sana geri gelsin.Geçirdiğin en mutlu doğum günü olmasını diliyorum.

 • Yaşımızın, yalnızca dünyanın bizden zevk aldığı yılların sayısı olduğunu sakın unutma! Her anın tadını çıkararak doğum gününü kutla! Mutlu yıllar.

 • Önümüzdeki yıl seni nereye götürürse götürsün, umarım her zaman mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.

 • Doğum gününde hep seni düşünüyorum ve her zaman mutlu olmanı diliyorum. İyi ki doğdun.

 • Bugün sadece senin günün! Eğlen ve tadını çıkar. Mutlu yıllar.

 • Sana olduğun kadar harika bir doğum günü diliyorum.

 

Sizin için hazırladığımız bu doğum günü mesajları, duygularınızı anlatmaya başlamak için harika bir adım olacaktır. Ancak yalnızca burada yazılanlara bağlı kalmamalısınız. Doğum günü mesajınızdaki duyguyu, doğum günü çocuğu ya da kızı ile aranızda yapacağınız bir şaka ya da özel bir an ile daha da kişiselleştirebilirsiniz. Doğru niyetlerle içten, yaratıcı doğum günü kartları göndermeniz, o kişinin bu özel gününde büyük fark yaratabilir. Sizden gelen en basit doğum günü dileği ile her zamankinden daha özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.