-

Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Sevdiklerinize özel günlerinde farklı hediyeler ve çiçekler göndermek isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra zamansız sürprizler de yaparak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sevdiği çiçeklerden oluşan hoş bir çiçek aranjmanı ile harika bir jest yapabilirsiniz.

renkli çiçekler

Sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirmek  için ona özel olduğunu hissettirmek isteyebilirsiniz. Onun sevdiği çiçekleri bildiğinizi gösteren hoş bir hediye ile harika bir jeste imza atabilirsiniz. Ailenize ya da sevdiğiniz kadına olan duygularınızı ifade çiçek renklerinden ve anlamlarından yardım alabilirsiniz. Sevdiklerinize nedensiz bir şekilde çiçek göndermek ve onları mutlu etmek istiyorsanız uzun süre dayanan tasarım çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Sevdiği renklerden yola çıkarak canlı bir aranjman yaptırabilir ve ona olan sevginizi somutlaştırabilirsiniz. Sevdiklerinize çiçek göndermek için herhangi bir sebep olmasa da aşağıdaki nedenlerden ötürü harika bir jest yapabilirsiniz; 

1. Sevginizi çiçeklerle taçlandırmak için 


Ailenize ya da sevdiğiniz kadına olan duygularınız baki olsa da zaman zaman tazelemeniz gerekebilir. Sevginizi canlandıran hoş kokulu çiçeklerle aile ilişkilerinize renk katabilirsiniz. Çiçek alacağınız kişinin zevkine uygun seçimler yaparak gönlünü fethedebilirsiniz. Bazen yalnızca sevdiklerinize sevginizi ifade etmek için çiçek hediye edebilir, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi sebepsizce mutlu edebilirsiniz.

2. Onu mutlu etmek için 


Sevdiğiniz kadına olan duygularınıza anlam katan çiçekleri dilediğiniz zaman verebilirsiniz. Hediye almak için belli günleri beklemek yerine nedensiz bir şekilde harika çiçek buketleri armağan edebilirsiniz. Yalnızca karşınızdaki kişiyi mutlu etmek için gönderdiğiniz çiçekler, özel gün çiçeklerinden daha da anlamlı olacaktır. Yalnızca içinizden geldiği için veya zor günler geçiren dostlarınızı mutlu etmek için siz de çiçek siparişi verebilirsiniz.

3. Sevdiği bir parçayı ona hediye etmek için 


Kadınlar birçok çiçeği tasarım amaçlı ya da yetiştirmek için etrafında görmeyi ister. Sevdiğiniz kadına hoşuna giden bir parçayı hediye ederek onu kolayca mutlu edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişi için seçtiğiniz çiçeğin farklı bir anlamı olması hediyenizi daha da özel, unutulmaz bir hediye haline getirecektir. Çiçekleri buket halinde hediye edebileceğiniz gibi, dekorasyon amacıyla saksı çiçekleri olarak da hediye edebilirsiniz.

4. Aşkınızı ifade etmek için 


Yeni bir ilişkiye başladığınızda duygularınızı ifade etmenin birçok yolu olduğunu görürsünüz. Bunlar arasında en çok rağbet gören çiçekler oluyor. Sevdiğiniz insana olan duygularınızı dile getiren çiçek çeşitlerinden ve anlamlarından yardım alabilirsiniz. Aşkınızı ifade etmek için en güzel seçenek ise şüphesiz kırmızı güller olacaktır. Taze Çiçek ile seçtiğiniz birbirinden güzel kırmızı güller ile aşkınızı ifade edebilir, aşkınıza mis kokulu sürprizler yapabilirsiniz.

5. Özel günlerinize anlam katmak için 


Özel günler için duruma göre farklı hediyeler tercih etmiş olabilirsiniz. Mevcut hediyenin yanına şıklık katmak için çiçeklerin gücünü kullanabilirsiniz. Çiçekler, özel günlerin anlamına anlam katacak, duyguları daha yoğun yaşamanızı sağlayacaktır. Anneler günü, sevgililer günü, yıl dönümü gibi özel günler için siz de çiçek siparişi verebilir, çiçekler ile bu özel günlere renk katabilirsiniz.

6. Sevdiklerinize kendini değerli hissettirmek için 


Bazı dönemlerde sevginizin yanı sıra, onu düşündüğünüzü hissettiren jestlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle anlarda çiçeklere yönelerek duygularınıza anlam katabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri çiçekler ile ifade edebilir, çiçeklerin anlamlarından faydalanarak uygun karakterli çiçek ile sevdiklerinize mesaj iletebilirsiniz.

7. Beklenmedik mutluluklar yakalamak için 


Çoğu insan için beklenmedik anlarda gelen sürprizlerin yeri ayrıdır. Sevdiğiniz için önemli olan bir çiçeği beklemediği anda hediye ederek ilişkinize ufak heyecanlar katabilirsiniz. Yeni işe başlayan dostlarınıza ilk iş gününde çiçek gönderek, sevgilinizle buluşmaya giderken yol üzerinden çiçek edinerek anlık sürprizler yaratabilir, gününüzü hem kendiniz hem de sevdikleriniz adına güzelleştirebilirsiniz.

8. Monotonluğu bir kenara bırakmak için


Sevdiklerinize özel günlerinde çiçek armağan etmek klasikler arasında yer alıyor. Siz sıradan bir buket yerine ona özel bir çiçek yaptırarak farklılıklara yer açabilirsiniz. Kutuda güller, çiçek aranjmanları gibi tasarım çiçekler ile monotonluğu kenara bırakabilir, "ben buradayım" diyen birbirinden güzel, özenle hazırlanmış taze çiçek modellerinden birini sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

9. Özel anlara anlam katmak için 


Sevdikleriniz açısından önemli olan günlere renk katmak için çiçeklerle süslenmiş bir ortam hazırlayabilirsiniz. Sevdiğinizin hoşuna gidecek çiçeklerden oluşan bir masa hazırlayabilirsiniz. 

10. Tebrik anlarını özel kılmak için 


Çiçekler farklı anlam seçenekleri ile karşınıza çıktığı için her duruma uygun bir çiçekle ortamı renklendirebilirsiniz. Yeni işe başlayan sevdiklerinizi mutlu etmek adına çiçeklerin büyülü dünyasına adım atabilirsiniz.