-

Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Güzel Anlamlı Sözler İle Sevgilinizi Şımartın

Sevgiliye çiçek siparişi verdiniz kara kara düşünüyorsunuz çiçek tek başına sizin güçlü duygularınızı ifade eder mi diye.. Bizce sevgiliye güzel anlamlı sözler, muhakkak hediye ettiğiniz çiçek aranjmanının bir köşesine iliştirilmelidir. Hem sevgiliniz kendini daha özel hissedecek hem de konuşarak ifade edemediğiniz güçlü hislerinizi hediye ettiğiniz çiçek sepetinin üzerinde güzel bir yazıyla ifade edebilirsiniz. Tazecicek estetik çiçek tasarımları ile her kategoride farkını ortaya koymaya devam ediyor. Sevgiliye çiçek seçerken bizlerin belirledikleri ile sınırlı kalmak istemiyorsanız çiçeklerin renklerinde ve seçeceğiniz dekoratif saksılarda değişiklik yapabiliriz. Sevgiliye çiçek almak onu önemsediğinizin bir göstergesidir. Çiçek hediye etmenin zamanı olmaz. Sevgilinizin doğum gününde, yıl dönümünüzde, size özel başka bir günde de  çiçek hediye edebilir ve anlamlı sözler ile etkileyebilirsiniz.

 

 

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler karşınızdakini hediye ettiğiniz çiçek kadar etkileyecektir. Kaleminiz kuvvetliyse sevgilinize hediye ettiğiniz çiçeğe, güzel anlamlı sözler yazarak küçük ama etkileyici bir jest yapabilirsiniz. Tazecicek ayrıcalığı ile seçtiğiniz çiçekler elinize taze ve yeni ulaşır. Kutuda deforme olmadan güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamış olursunuz. Tazecicek’in size sunduğu bu şahane sevgiliye çiçek seçenekleri ile romantik bir gün geçireceksiniz. Sevgilinizle olan beraberliğinizin sizin için özel olduğunu ona ispatlamak istiyorsanız seçtiğiniz çiçekler size bu konuda yardımcı olacaktır. Sevgilinize beğenmeyeceği bir hediye almak istemezsiniz alışılagelmiş hediyelerden biri olan sevgiliye çiçek almak en risksiz seçenektir. Sizin biricik sevgilinize verdiğiniz önemi biliyoruz ve siz sevdiklerinizi mutlu ettikçe bizde mutlu oluyoruz. Sevgiliye çiçek alarak ona yaptığınız bu sürprizi anlamlı sözler yazarak sevginizi daha fazla ispatlayabilirsiniz.

Sevgilinizin doğum günü için ona harika bir hediye vereceksiniz sevgiliye çiçek alacağı en güzel hediyelerden biridir. Tüm bu işlemler tamam ama bir eksik var peki çiçeğe nasıl bir anlamlı söz yazacaksın? Tazecicek sizin dostunuzdur ve bunu sizin için düşünür. Sevgiliye çiçek notlarını sizinle paylaşalım sizde içlerinden size uygun olanını seçin ve hediye çiçeğinizin üzerine iliştirelim. Sevgilinizin yüzündeki tebessümler artsın ve aşkınız daha çok anlam kazansın diye enerji harcadık. Sevgiliye göndereceğiniz not onun için önem taşır çünkü hislerinizi bir de yazılı olarak bilmek ister. Bu kağıdı saklar ve okudukça sizi hatırlar. Ne demişler söz uçar yazı kalır. Öyleyse bu birbirinden güzel anlamlı sözler ile hediyenizi daha anlamlı bir hale getirmeye ne dersiniz? Umarız hazırladığımız bu notları beğenir ve seçtiğiniz çiçeklerle beraber bu notlardan birini de göndermemizi istersiniz. Dile getiremediklerinizi biz dile getiriyoruz. Haydi başlayalım. 

 • Her şey seninle çok güzel sevgilim ve sende çok güzelsin.
 • Hayatıma renk katmaya hep devam et, seni seviyorum.
 • Sen benim içimin gülen yüzü, sabahlarımın ışığı, hayatımın parlayan güneşisin.
 • İstanbul için adalar ne ise, sen de benim için O'sun. Çevremi sarmalayan, güzelliğiyle büyüleyen ama ulaşılmaz olan...
 • Sevgilim, varlığın hayatıma huzur, rüyalarıma ışık oldu. Gözümden sakındığım güzel bebeğim, seni çok seviyorum.
 • Sevgili demek yetmiyor. Sen benim ailem, yol arkadaşım, huzurlu limanım, sen benim sevmelere doyamadığım kadınımsın.
 • Saçları memleketim kokan kadınım; öyle hasretle, öyle muhtaçlıkla öyle aşkla taparım sana.
 • Gün ortası bir şarkı çalınırsa kulağına, bil ki notalarında sesim, sözlerinde sana olan aşkım vardır, seni çok seviyorum.
 • Sen benim gökyüzümsün mavisi sonsuzluk, güneşi aydınlık olan ve başımı nereye çevirsem kalbimi titreten gökyüzüm...
 • İçimde binlerce kuş cıvıldıyor durmaksızın, hepsi adını haykırıyor. Aklıma gelişini seveyim, ne güzel de gülümsetiyorsun beni, hayat ışığım, sevgilim, göz bebeğim.

 

 

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgilinize söyleyeceğiniz tatlı, romantik ve güzel sözleri, muhtemelen kalbinizden gelen samimiyetle aktarırsınız, ama bunu bazen kelimelere dökmek sizin için zor olabilir. Her ne kadar kelimelerle anlatmaya çoğu zaman fırsatınız olmasa da, hayatınızda olan o özel insan, ona olan sevginizin derinlere indiğini mutlaka biliyordur. Zaten birlikte olduğunuz gerçeği, her şeyi sessizce anlatmıyor mu? Bazen bunu karşı tarafa hissettirmek için daha fazlasına ihtiyacınız olabilir. Sevgi ve aşk meselesi söz konusu olduğu zaman asla kayıtsız kalmamalısınız. Duygularınızı nasıl ifade etmeniz gerektiği konusunda hala emin değilseniz, endişelenmeyin! Aşkınızı ifade etmenize yardımcı olması için hazırladığımız dokunaklı aşk koleksiyonunu kullanabilirsiniz. Sonsuz aşkınızı kelimelere dökmek için bu güzel sözleri sevgilinizle paylaşıp, aşkınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu içten duygularınızı ifade etmekte zorlanıyorsanız, sevgilinize, dışarıdayken, sarılırken veya farklı özel bir günde söyleyebileceğiniz sevgi dolu sözlerle o sıcak ve duygu dolu samimiyeti hissettirebilirsiniz. Sevgilinize söyleyeceğiniz romantik sözleri, masumiyetin simgesi olan orkide içerisine bırakacağınız kart veya sosyal medya gönderisi ile iletebilirsiniz.

 • Bir daha sana sarıldığımda, muhtemelen uzun bir süre bırakmayacağım.

 • Bana verdiğin sevgi asla bitmeyecek. Herkesin dilediği sevgiyi ve özeni bana verdiğin için teşekkürler.

 • Herkesin sabah güne başlamak için kendi motivasyonuna ihtiyacı vardır. Sen benim bu hayattaki en güzel motivasyonum oldun.

 • Hayatımın geri kalanında hep yanımda olmanı diliyorum.

 • Bana nefes almayı unutturuyorsun.

 • Kimse mükemmel değildir ama sen mükemmele o kadar yakınsın ki bu biraz ürkütücü sanırım. Seni seviyorum.

 • ihtiyacım olan tek şey senin yanımda olman.

 • Seni dünden daha çok seviyorum ama yarından daha fazla değil.

 • Telefona bakıp aptalca gülümsediğim tek zaman, senden mesaj aldığım zamandır.

 • Ne zaman elimi tutsan, içimden bir ses önümüze ne engel çıkarsa çıksın birbirimizi asla bırakmayacağız diyor.

 • Hep gülümseyerek uyanıyorum. Bence bu sadece senin hatan.

 • Sesini duyduğumda ya da yüzünü gördüğümde bana hissettirdiklerini anlatamam mümkün değil.

 • Seni sevmek başıma gelen en iyi şey. Bunu bilmeni istedim.

 • Birlikte olduğumuz sürece geleceğimiz hep parlak olacak. İşte sana yeniden aşık olduğum yeni bir gün daha.

 • Hayattaki çoğu şeyden emin olmasam da seni sevdiğimden ve sonsuza kadar sevmeye devam edeceğimden çok eminim.

 • Aşk dolu bakan gözlerine daldığımda, neden yaşadığımı hissediyorum.

 • Kalbim, her geçen gün senin için daha hızlı atacak ve gözlerin yüzüme değdiğinde dudaklarımda tatlı bir gülümse oluşacak. Sana olan sevgim asla bitmeyecek. Seni çok seviyorum sevgilim.

 • Sevginin insanı, insana bağlayan en kıymetli duygu olduğu söylenir. Kalbim, aklım, duygularım ve bütün bedenimle sana ait olduğumu hissediyorum. Sevgi denilen şey bu ise, ben seni çok seviyorum aşkım.

 

 

Sevgiliye Uzun Güzel Sözler

Çoğumuz sağlıklı bir ilişkinin önemli bir bölümünü genellikle görmezden geliriz. Sevgilinize veya eşinize onu ne kadar sevdiğinizi söylemeyi ihmal etmek, görmezden gelinen noktalardan biridir. Bunu yapmak için yılın özel günlerini beklemenize gerek yoktur. Birinden romantik ve güzel sözler duymak, ikinizin arasında güven ve yakınlık oluşturur. Ayrıca, kalbinizden gelen o güzel sözleri söylemek, değer verdiğiniz o kişinin takdir edildiğini ve sevildiğini hissetmesini sağlayacaktır. Bu yüzden tavsiyemiz, onun size daha da aşık olmasını sağlayacak sevgi sözlerini kullanmanız olabilir. “Ama acele etmeyin!”, “Sevgilim her zaman söz değil, bazen eylem istediğini söylüyor!” dediğinizi duyar gibiyiz. Sevgilinizin bu isteği yeterince yerinde bir istek olabilir; çünkü, eylemler çoğu durumda daha yüksek sesle konuşur ama bu durum onların tek önemli kısım oldukları anlamına gelmez. Diyelim ki büyük bir doğum günü sürprizi üzerinde çalışıyorsunuz ve tabii ki bu konuda bazen kararsız davranabilirsiniz. Hazırlayacağınız bu sürprize daha da anlam katabilmek için doğum günü mesajları kartları hazırlayıp, hediyenizin içine ekleyerek farklılık yaratabilirsiniz. Bu davranışınız, onu ne kadar önemsediğinizi göstercektir. Kısa mesajlar yerine, aşkınızı uzun cümlelere dökerek anlatmak, daha samimi ve daha içten görünebilir. O halde sizin için hazırladığımız romantik sözler arasından seçim yaparak, kartlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

 • Hayatımda olduğun her an, her zaman kuşkusuz güvenebileceğim birine sahip olduğum anlamına geliyor. Yanımda olmadığın zamanlarda bile bir telefon kadar uzağımda olduğunu biliyorum.

 • Hayatta yaşadığım çoğu şeyden emin olamasam da, seni çok sevdiğimden ve her zaman sevmeye devam edeceğimden eminim.

 • Hayatımdaki her şeyin beni sana yönlendirdiğini hissediyorum. Seçimlerim, kalp kırıklıklarım, pişmanlıklarım ve daha aklıma gelmeyen her şey. Birlikte olduğumuzda, geçmişim buna değer görünüyor; çünkü bir şeyi farklı yapsaydım, seninle hiç tanışmayabilirdim.

 • Seni seviyorum ve seni tekrar tekrar sevmeye devam edeceğim. Durmadan, şüphesiz, bir kalp atışı içinde. Seni her zaman sevmeye devam edeceğime söz veriyorum.

 • Seninle tanışana kadar aşk kelimesinin anlamını asla kavrayamadım. Aniden tanım yerine oturdu ve seninle geçirdiğim her an, bu kelime daha da anlam kazanmaya başladı.

 • Okyanusun ortasında sala tutunan bir kazazedeye mahsus bir gaddarlıkla ruhumu kavradın. Ruhum sal ise, beni ayakta tutan senin kayığındı. Beni asla bırakma. Seni seviyorum.

 • Ne zaman seninle olsam, duygusal ruh halim neşeyle yeniden şarj oluyor. Gülüşün içime yansıyor. Dokunuşun vücuduma küçük titremeler gönderiyor. Varlığın aklımı başımdan alıyor ve ruhun bedenime huzur getiriyor. Seni seviyorum; delice, içtenlikle, tamamen ve korkusuz olarak, mutluluk verecek kadar harika bir şekilde seni çok seviyorum.

 • Senin yerini alabilecek kimsenin olmadığını bilmeni istiyorum. Görünüşün, ne düşündüğümü her zaman bilmen, en ihtiyacım olduğu zamanlarda bana sarılman ve beni sıkılmadan hep dinlemen paha biçilemez bir nimet. Bana, yapabileceğini düşündüğümden daha derinden dokundun. Seni seviyorum.

 • Sana tamamen aşığım. Seni düşünmek için uyanıyorum ve rüyalarımda seni görmek için uyuyorum. Seninle tanıştığım ilk günden beri her gün bir hediye gibi görünüyor. Sana tüm kalbimle aşık olduğum için çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Aşkını benimle paylaştığın için teşekkür ederim sevgilim. Bu gerçekten bana verilen harika bir hediye. Seni her zaman seveceğim.

 • Bu sabah uyandığımda zaten aklımdaydın. Seni düşünmekten kendimi alıkoyamadım ve bu durum çok tuhaf. Birkaç ay önce birbirimizi tanımıyorduk bile ve şimdi hayatımdaki en önemli insan sen oldun. Yani, sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim ve seni tekrar görebilmek için sabırsızlanıyorum.

 • Çiçekler her zamankinden daha parlak açıyor. Güneş bulutların arasından göz kırpmaya başladı ve artık hayatımda sen olduğun için en tatlı esinti etrafımda dolaşıyor. Doğa, sana en az benim kadar tapıyor. 

 • En yüksek uçurumun ardında parlayan en etkileyici gün batımı sensin. Varlığın beni daha önce hiç yaşamadığım bir şekilde etkiliyor ve rahatlatıyor. 

 • Tatlı aşkım, mutluluğu yaratmak bizim elimizde olduğu gerçeği ne kadar doğru. Aşkın en güzel halini birlikte yarattık. İkimiz, görülebilecek en güzel şaheseri yapan yetenekli sanatçılarız. 

 • Aşk, hiç bu kadar doğal olmamıştı. Daha önce senin kadar muhteşem, tatlı, sevgi dolu, eğlenceli ve akıllı birini tanımadım ve her günümü seni hak etmek için elimden gelenin en iyisini yaparak geçirmeyi umuyorum. Sen en büyük şansımsın. 

 • En güzel gülümsemeye ve baldan yapılmış tatlı bir gülüşe sahipsin. Güzel yüzüne bakmak günümü aydınlatan en karanlık bulutlara bile renk katmaya yetiyor. Hayatımı tahmin edemeyeceğin kadar güzelleştiriyorsun sevgilim. 

 • Keşke seni şu anda güzel manzaralı bir yere, romantik bir tatile götürebilseydim. Sana göre bu manzara herhangi bir manzara olabilir ama benim için en güzel manzara sadece sensin. 

 • Senden gelen bir mesaj, tüm günümü güzelleştirmeye yeter. İsmini telefonumda görünce kalbim hala hızla çarpıyor. Sadece seni düşünmek bile beni gülümsetiyor. Seni çok seviyorum. 

 • Bitmek bilmeyen aşk hikayeleri okudum, binlerce aşk şarkısı dinledim ve birkaç romantik film izledim. Yine de, hiçbiri bizim aşk hikayemizle karşılaştırılamaz. Hiçbir şey bizim sevgimiz kadar güzel olamaz. Seni çok seviyorum.

 

 

Sevgiliye Kısa Güzel Sözler

Romantizm söz konusu olduğu zaman, doğru kelimeleri seçmenin önemli bir sır olduğu gerçeğini hepimiz biliyoruz. Mükemmel romantik mesajı hazırlamak ve birini ne kadar önemsediğinizi ifade etmek sizin için biraz zor olabilir, ancak aynı zamanda inanılmaz derecede anlamlıdır. Bu konuda biraz ilhama ihtiyacınız varsa, sevdiğiniz kişiye ne kadar önem verdiğinizi anlatmak için bu kısa aşk mesajlarını ve aşkla ilgili güzel sözleri keşfedebilirsiniz.

Sevgiliniz her zaman romantik veya açıkça duygusal olmayabilir, ancak bu, ona karşı nasıl hissettiğinizi duymak istemedikleri anlamına gelmez. Hayatınızdaki o özel kişinin kısa güzel sözlerle sizin dünyanız olduğunu bilmesini sağlamak, kesinlikle onu duygulanıracaktır. Ona duygularınızı düşünceli bir şekilde yazmaya başlamak için harika bir fırsat yaratabilirsiniz. Ancak romantik kısa sözler, bir araya getirilmiş bir dizi klişeden daha fazlası olabilir. Bu güzel sözler, sevginizin samimi bir ifadesidir. İster özel bir günü kutluyor olun, ister sadece ona özel olduğunu hatırlatıyor olun, onun için bu romantik aşk mesajları, kesinlikle gülümsemesini sağlayacaktır. Hayatınızda önemli bir yeri olan o insanla birlikte olmaktan ne kadar mutlu olduğunuzu ifade etmenize yardımcı olmak için, bu romantik aşk mesajlarına bir göz atabilirsiniz.

En sevdiğim yer, sadece senin yanın.

 • Sen benim herşeyimsin. Seni bugün ve her zaman seveceğim.

 • Elimi tut, kalbimi hisset ve beni sonsuza kadar bırakma. Seni seviyorum.

 • İnsanın sadece bir defa aşık olduğu söylenir ama ben bunu asla kabul etmiyorum. Çünkü ben, seni her gördüğümde yeniden ve yeniden bitmek bilmeyen bir tutkuyla aşık oluyorum.

 • Gönlüme huzur, mideme kelebekler, kalbime de kocaman sevgini getirdin.

 • Sanırım seni gördüğüm her gün sana daha fazla aşık oluyorum. Sen inanılmaz bir insansın. Seni çok seviyorum.

 • Birlikte tuhaf ve harika olalım.

 • Seninle tanışmadan önce birine bakıp sebepsiz yere gülümsemenin ne olduğunu bilmiyordum. Sen mükemmel bir insansın.

 • Hayatımda olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum.

 • Her aşk hikayesi güzeldir ama bizimki benim favorim. Gelecek zamanın sevgimiz için ne sürprizler sakladığını görmek için çok sabırsızlanıyorum.

 • Geleceğin ne getireceğini bilmiyorum, ama içinde senin olduğun bir gelecek diliyorum.

 • Sanırım dünyada senden daha çok istediğim birşey yok. Seninle olduğum için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum.

 • Beni, dünyanın en özel ve en güzel insanı gibi hissettirdiğin için sonsuz teşekkür ederim sevgilim. Benim için çok kıymetlisin.

 • Mükemmel olmadığımı biliyorum ama sen, beni her şekilde mükemmel hissettiriyorsun. Beni bu kadar kusursuz sevdiğin için teşekkür ederim.

 • Kolların, mutlu olduğum tek yer ve ben kolların dışında başka bir yerde olmak istemiyorum.

 • Bazen sadece gözlerimi kapatıp benimle olduğun için Allah’a şükrediyorum.

 • Kalbimi dinlediğim zaman, bana sessizce senin adını fısıldıyor.

 • Keşke zamanı geriye alabilseydik. Seni daha erken bulup, daha uzun sevme fırsatını elde etmiş olurdum.

 • Kalbim seni gördü ve "Oh, işte buradasın. Seni arıyordum." dedi. Eksik kalan parçamı tamamladığın için teşekkür ederim. 

 

 

Sevgiliye Etkileyici Sözler

Hayatınızda olan o özel insana sabah ilk iş olarak aklınızda olduğunu bildirmek ister misiniz? Neyse ki, teknoloji bunu sadece mümkün değil, aynı zamanda kolaylaştırmaya yardımcı oldu. Romantik bir sms göndermek, sevgilinizi her zaman, her yerde iyi hissettirmenin harika bir yoludur. İster kelimelerle, ister emojilerle "Seni seviyorum" demek isteyin,  bu romantik metin mesajları onun yüzüne bir gülümseme yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Sizinde bildiği gibi hayatınıza değer verdiğiniz o önemli insanı etkilemenin yolu bazen sadece kelimelerden geçer. Bazen sevgiliye çiçek içerisine yazılmış anlamlı bi not, bazen içten söylenmiş kısa bir söz ona ne kadar değer verdiğinizi anlatmaya yetecektir. Aşkınızı anlatmanın yüzlerce yolu olsa da, samimi bir söz kadar etkileyici olan bir şey yoktur. Kelimeler, romantik cümleleri bulmanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızda olacaktır. Yeter ki kalbinizden gelen sese kulak vererek hislerinizi dinleyin; çünkü sevgilinize söyleyeceğiniz etkileyici sözler, kalbinizi tam olarak dinlediğiniz zaman ortaya çıkacaktır. Bu konuda desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, sizin için hazırladığımız sözleri kullanabilirsiniz. Hatta bu sözleri bir yerde biriktirebilir, sevgilinize her fırsatta söyleyip mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Kim bilir belki de uzun yılların sonunda birbirinize hala bu sözcüklerden bahsedersiniz.

 • Keşke her gün bugün olduğu gibi, güzel ve tatlı olsa, yani tıpkı senin gibi.
 • Sen benim sevgilimsin ve bana her gün gülümseyerek uyanmam için milyonlarca sebep verdin. Seni seviyorum.

 • Aşkın sayesinde sevgilim, en yüksek dağa tırmanıp en büyük sorunları bile çözebilirim. Senin sevgin ve ortak hayatımız bana amaç ve büyük bir kararlılık veriyor.

 • Yanımda sen olduğun sürece her şeyi başarabilirim. Bana her şeyin üstesinden gelmek için güç ve güç veriyorsun. Seni tüm kalbim ve ruhumla seviyorum.

 • Senin aşkın olmadan hayatım çok sıkıcı. En bulutlu günlerde bile gökkuşağının parlak renklerini kalbime getiriyorsun. Hayatıma kattığın bu mucize için teşekkürler aşkım.

 • Sen en mükemmel sevgilisin ve benim için bu evrendeki her şey demeksin. Sen, Allah tarafından bana gönderilen bir armağansın.

 • Seni kollarıma aldığım zaman, sarılmalarımızı saran huzuru hissediyorum. Seni seviyorum ve her fırsatta yanında olmaya devam edeceğim.

 • Sen ve paylaştığımız sevgi sayesinde benim dünyamda her şey mükemmel oldu. Sana minnettarım sevgilim.

 • Nerede olduğunun bir önemi yok; çünkü sürekli aklımda ve kalbimdesin. Yanımda olmasan da sevgini hissetmek çok güzel.

 • Günümün en güzel yanı sadece senin gülüşün.

 • Aşkımızı tarif edecek milyonlarca kelime var ama benim için en anlamlısı, sonsuz olması.

 • Gözlerini, yüzünün kıvrımlarını, dudaklarını ve suratının her detayını sonsuza kadar keşfetmek istiyorum.

 • Kulağıma her fısıldadığında, kalbim ilk günkü gibi hızla atıyor.

 • Aramızda paylaştığımız her şeyin günler geçtikçe büyümeye devam etmesi için dua ediyorum. 

 • Her gülüşünde, dokunuşunda, sarılışında ve bana tatlı sözler söylediğinde kalbime dalgalar gönderiyorsun.

 • Seni her dakika, her saat, her gün, her hafta ve her ay daha çok seviyorum.

 • Yanımda olmadığın her an seni ne kadar özlediğimi anlıyorum.

 • Benim için dünyanın tek anlamısın.

 

 

Sevgiliye Aşk Sözleri

Sevdiğiniz insana, ne kadar önemli olduğunu söylemek için mükemmel bir zaman aramanıza gerek yoktur. Basit ve romantik mesaj jestiniz, şimdiden onun için çok şey ifade edebilir. Ne kadar meşgul olursa olsun, kalbinizden gelen bir şeyi okumak, ruh halini aydınlanmasını sağlayacaktır. Onun için bazı sevimli aşk sözleri, söylemek istediğiniz doğru kelimeleri bulmanıza yardımcı olabilir.

İnsanlar istedikleri şeylere zaman ayırırlar, bu yüzden onun ne kadar kıymetli olduğunu anlatmayı ertelemenizin hiçbir mazereti olamaz. Sevgilinizi gerçekten seviyorsanız, en küçük jest bile onun için çok önemli olacaktır. Hiçbir şey, içten gelen duyguları anlatma eylemlerini yenemez; ancak kelimeler kesinlikle hislerinizi kaleme dökmenize yardımcı olur. Sevgilinize kalpten gelen sözcükler göndererek onu özel hissettirip, gerçek sevginizi gösterebilirsiniz. Ne kadar meşgul olursanız olun, sevgilinize son zamanlarda hep aklınızda olduğunu hatırlatmak için basit bir mesaj veya kısa romantik sözler göndermeyi asla unutmamalısınız. Onun için söyleyeceğiniz bazı basit sözler şimdiden onun gününü güzelleştirebilir. Sevgilinize yönelik bu romantik aşk sözleri, kesinlikle onun yüzünü güldürecek ve sevginizi daha çok hissetmesini sağlayacaktır.

 • Bil ki hayat bizi nereye götürürse götürsün, benim için her zaman sadece sen olacaksın.

 • Her günün en sevdiğim kısmı, seninle geçirdiğim zamandır.

 • Başkaları en büyük başarılarından ve en çok gurur duydukları şeylerden bahsettiklerinde aklıma gelen tek şey sensin.

 • Beni eşsiz ve harika bir şekilde tamamladığını sakin unutma.

 • Sesin en sevdiğim ses, adın en sevdiğim kelime ve kolların en sevdiğim yer.

 • Sana ne zaman veda etsem, seni tekrar görene kadar saniyeleri geri saymaya başlıyorum.

 • Aklımdan her geçtiğinde bir yıldız alabilseydim, eminim şimdiye kadar tüm galaksiye sahip olurdum.

 • Sen sadece ayım, yıldızlarım ve güneşim değilsin. Sen benim tüm evrenimsin.

 • Yazı tura atalım: Tura gelirse ben seninim. Yazı gelirse sen benimsin. Bu oyunda kaybeden olmasın. Seni seviyorum.

 • Seninle tanışana kadar ruh eşleri kavramı bana çok uzak geliyordu ama şimdi senin ruh eşim olduğuna inanıyorum.

 • Varlığından asla haberdar olmadığım parçalarımı keşfetmeme yardım ettin. Seni çok seviyorum.

 • Seni gördüğümde, kalbimin ne kadar hızlandığını bilemezsin.

 • Seni bana bakarken yakalamayı seviyorum.

 • Şimdiye kadar birlikte geçirdiğimiz her an harikaydı ama sana söz veriyorum, en iyisi henüz gelmedi.

 • Seninle olan o, küçük anların benim için ne kadar önemli olduğunu bilemezsin.

 • Seninle tanıştığımdan beri, biraz daha az ağlıyorum, biraz daha fazla gülüyorum ve daha çok sevildiğimi hissediyorum. Sırf sana sahip olduğum için hayatımda daha güzel anılar biriktiriyorum.

 • Seninle geçen her gün, hayatımın yolculuğuna harika anılar katıyor.

 

 

Sevgiliye Söylenecek Anlamlı Uzun Sözler

Birini ne kadar sevdiğinizi veya önemsediğinizi ifade etmek için söylenecek anlamlı ve uzun sözler bulmak her zaman kolay değildir. Dürüst olmak gerekirse, sevdiğiniz erkeğe veya kadına söyleyecek romantik mesajlar bulmak için cesaretinizi toplamak, ruh halinizde kaygılı bir durum yaratabilir. Aniden gelen ter, titreyen eller, kekemelik ve tüm bu farklı ama güzel ruh hallerini yaşayabilirsiniz. Sevgi ve sevgiyi nasıl ilettiğiniz söz konusu olduğu zaman, direkt olarak söylemek yerine, bunu daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, kendinizi kötü hissetmeyin! Pek çoğumuz, onun için romantik aşk mesajlarını formüle etmekte zorlanıyoruzdur. Unutmamalısınız ki takdir göstermenin ve romantik olmanın birçok farklı yolu vardır. Ancak karşınızdaki kişinin kalbi, onu ne kadar önemsediğinizle ilgili söylediğiniz tüm romantik sözleri duyduğunda veya bu tatlı sözleri onlarla paylaştığınızda, daha hızlı atabilir. Yani kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza veya eşinize söylemek için yürekten gelen bazı sözcükler veya uzun anlamlı sözler arıyorsanız , ancak bunları nasıl dile getireceğinizi bilmiyorsanız, doğru yere geldiniz. Ona, anında kelebekler verecek ve söylenecek en romantik mesajların uzun bir listesini sizler için oluşturduk.

 • Kelimeler, seni ne kadar sevdiğimi ifade etmekte yetersiz kalabilir ama yaptıklarım sana olan aşkımı göstermeye yetecektir. Seni dün sevdim, bugün seviyorum ve yarın yeniden seveceğim.
 • Aşk, kelimelerle ifade edilebilecek bir şey değildir. Aşk, davranışlarla gösterilen ve kalple hissedilen bir duygudur. Sana ne kadar sevildiğini hissettirdiğimi bilmiyorum ama inan bana canım, sen hayatımdaki en değerli insansın. Seni seviyorum.

 • Beni, masalların gerçek olduğuna inandırdın. Senin sayende, birlikte olduğumuz bütün zamanlar her zaman güzel ve anlamlı oldu. Umarım hayat, bizim için her şeyi en iyi şekilde saklamıştır. Seni seviyorum sevgilim.

 • ‘’ Aşk ‘’ kelimesinin ne kadar güçlü olduğunu ve romantik aşkın gerçek anlamını anlamamı sağladın. Bu kadar nazik, anlayışlı ve sevgi dolu bir insan olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum bebeğim.

 • Sensiz geçen bir gün, varlığımın nedenini sorgulamama neden oluyor. Sevgilim, en savunmasız günlerimde bile yılmadan devam etmemi sağlıyorsun. Sensiz nefes alamam; sensiz benim diğer yarımsın. Seni çok seviyorum sevgilim.

 • Birini tüm kalbimle sevmek ve aynı miktarda sevgiyi geri almak benim için her zaman bir rüyaydı. Bu rüyamı mümkün kıldığın için teşekkür ederim sevgilim.

 • Kendimi bu dünyadaki en şanslı kişi olarak düşünmeden edemiyorum; çünkü senin gibi özel bir insana sahibim.

 • Sen, güzelliğiyle etrafındaki her şeyi yakma gücüne sahip, yaşayan, nefes alan bir güneş ışığısın. Ayrıca kalbimi eritmeye yeten, çok tatlı bir gülüşün var sevgilim.

 • Sevgilim, sen hayatımda yokken günlerimin nasıl geçtiğini hayal bile edemiyorum ve sensiz hayatımın nasıl olacağını düşünmeye cesaretim yok. Hep benimle kal, sonsuza kadar benim ol ve beni dünyanın en şanslı adamı yapmaya devam et lütfen.

 • Kusursuz olmayabilirim sevgilim ama biliyorsundur ki senin için ölebilirim. Sen benim herşeyimsin aşkım. Hayatımı her şekilde mükemmel bir hale getirdin ve seni hayatıma gönderdiği için Allah’a sonsuza dek minnettarım.

 • Bir anda hayatıma girdin ve hiç şüphesiz hayatımı daha güzel bir hale getirdin. Yanımda olduğun için teşekkürler, hayatım. Birlikte geçirdiğimiz her an, benim en değerli anlarım. Seni herşeyden çok seviyorum.

 • Sen ve ben, ikimizin de karşılaşması tesadüf değildi. Bizim kaderimiz daha birbirimizle tanışmadan önce gökyüzüne yazıldı. Bunun için her gün kalbimin derinliklerinden Allah’a şükrediyorum! Keşke sana ne kadar değer verdiğimi görebilsen. Seni seviyorum.

 • Aşkın bin bir tanımını sözlüklerde bulabilirsin ama inan bana, sahip olduğum aşk diğerlerinden çok farklı. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya koca bir ömür yetmez. Şimdilik benim için özel olduğunu bil yeter.

 • Sensiz yaşamayı ve sensiz mutlu olmayı asla öğrenemedim. Allah, öldükten sonra bana cenneti nasip etse bile, oraya sensiz gitmeyi reddederdim; çünkü biliyorum ki sen benimle olmazsan, cennetteki güzellikler bile beni mutlu edemez.

 • Biri, sana aşık olmama engel olmalıydı. Şimdi seni sevmekte o kadar kayboldum ki ruhumu seninkinden ayıramıyorum. Bunun adı gerçek aşk değilse, başka tanımı nedir bilmiyorum.

 • Şimdi sana o kadar bağlıyım ki, bizi birbirimizden ancak ölüm ayırabilir. Her an kendimi seni düşünürken buluyorum. Gülüşümün sebebi, hayatımın anlamı ve yarınımın tek ilham kaynağı oldun.

 • Sevgilim, sen benim milyonda bir bulduğumsun ve senin gibi güzelliği asla bırakmayacağım. İnsanlar deneyebilir ama kalbimdeki yerini kimse alamaz; orada hüküm sürüyorsun. Sen benim tek ihtiyacım olan şeysin.

 • Sen hayatımdaki tüm karanlıkları söndüren güneş ışığısın. Sen benim kurtuluş yolumsun. Hiç kimseyi senin kadar derinden sevmedim. Seni, göstermeye çalıştığımdan daha çok seviyorum. Hiçbir şey sana olan sevgimi değiştiremez.

 • Seni ilk gördüğüm an, kusursuz güzelliğin ve tatlı gülüşün beni etkiledi ama ben sadece senin, kalbinin güzelliğine aşık oldum. İçinde, dışarıdan bakınca kimsenin göremeyeceği bir melek buldum.

 • Gözlerine ne zaman baksam, kendimi sonsuz umut, mutluluk ve huzur denizinde kaybolmuş buluyorum. Bu umut beni canlı tutuyor, hayatımın her anında beni çevreleyen mutluluk ve bu huzur bana cennette olduğumu hissettiriyor.

 

 

Sevgiliye Söylenecek Romantik Sözler

Sizce de sevgiliniz en güzel sözleri hak etmiyor mu? En özel anlarınızı paylaştığınız, en romantik dakikaları yaşadığınız ve birlikte gezip eğlendiğiniz sevgilinizi anlam yüklü sözler ile mutlu edebilirsiniz. Üstelik romantik bir sevgili olma fikri, sandığınız kadar zor değildir. Sevgilinize göndereceğiniz içten gelen anlamlı bir sözle bile ilişkinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Aşağıda sizin için hazırladığımız aşk sözleri, herhangi bir durumda hayatınızdaki “o” için mükemmel bir hediye olacaktır. İster yakın zamanda sevgili olmuş olun, ister yıllardır evli olun, aşk ve sevgi ile ilgili bu romantik sözlerden herhangi birini ona söylemeniz, ilişkinize anlam katacaktır. Onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatmak için bu sözleri onun için en sevdiği eşyasının içerisine koyarak ya da kısa mesajla gönderebilirsiniz. İçinizde yaşadığınız duyguları karşı tarafa yansıtma konusunda zorlanıyorsanız, doğru adrestesiniz. Yoğun duygularınıza tercüman olabilmek için birbirinden farklı ve anlamlı aşk dolu sözleri, sizler için bir araya getirdik. Aşağıdaki aşk dolu sözlerden favorinizi seçerek, hatta dilerseniz kendi cümlelerinizi de ekleyerek sevgilinizle paylaşabilirsiniz.

 • Sen benim cennetimsin ve bir ömür boyu seninle mutlu bir şekilde orada mahsur kalmak istiyorum.

 • Seni, şu an sevdiğimden daha fazla sevmenin imkansız olduğunu düşüyorsan fazlasıyla yanılıyorsun; çünkü her geçen gün seni biraz daha fazla seviyorum.

 • Sana hayatta bir şey verebilseydim, kendini benim gözümden görme yeteneğini verirdim. ancak o zaman benim için ne kadar özel ve güzel olduğunu anlarsın.

 • Eğer bir film olsaydın, seni tekrar tekrar izlemeye doyamazdım.

 • Bir insan denizinde gözlerim her zaman sıkılmadan seni arar.

 • Senden önce ne düşünüyordum ki? Sen yokken hayatım bir boşluktaymış gibi hissediyorum. Seni sevmeyi seviyorum.

 • Seni sevmek bir iş olsaydı, en çok hak eden, kendini bu işe adamış ve nitelikli bir aday olurdum. Aslında, bedavaya çalışmaya bile razıyım.

 • Gülüşün, kelimenin tam anlamıyla hayatımda gördüğüm en tatlı şey.

 • Biri benden, seni sadece kelimelerle tanımlamamı isteseydi, "Tek kelimeyle harika bir insan" derdim.

 • Farkında olmadan hayatıma neşe katan milyonlarca şey yapıyorsun.

 • Artık, peri masallarının gerçek olduğuna inanıyorum; çünkü sana sahibim.

 • Seninle olmak istediğim sadece iki zaman var: Şimdi ve sonsuza kadar.

 • Dört kelimelik aşk hikayem: "Sensiz bir hayat düşünemiyorum."

 • Sana sarılmak şu an mükemmel olurdu. 

 • Eğer hiçbir şey sonsuza kadar sürmeyecekse, senin hiçbir şeyin olabilir miyim?

 • Kalbimi eritiyorsun ve ben sana her zaman yeniliyorum.

 • İstesem de seni görmezden gelemezdim. Seni çok seviyorum.

 • Beni her zaman dünyanın en güzel ve en özel kadını gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim.

 • Sen, dilediğim her şey oldun ve monoton hayatımı biraz daha katlanılabilir hale getiriyorsun. Hayalimdeki adam, bu saatten sonra sensiz yaşayamam.

 

 

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

İlk birkaç randevuda birbirinize ulaşmak için harcadığınız değerli zamandan, birkaç yıllık bir ilişkinin soğuk ve yerleşik alışkanlığına kadar, erkek arkadaşınız, hayatınızı sevgi ve anlam dolu hale getirebilir. Nitelikli zaman ve sevgi eylemleri ilişkinizi olduğu gibi yapmaya yardımcı olurken, bazen kelimelerin de önemli olduğunu unutabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza ara sıra romantik bir cümle göndermek belki de ilişkiniz için mucizeler yaratacaktır. Bu mesajlar sadece onun özel bir gününü kutlamak ile kalmayacak, aynı zamanda duygularınızın değişmediğini de bilmelerini sağlayacaktır. Bu sayfada erkek arkadaşınız için kalpten yazılmış aşk sözleri ve mesajları bulacaksınız. Böylece ona, onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlamlı kelimeler aracılığıyla söyleyebilirsiniz. Elbette her ilişki farklıdır, bu yüzden tarzınıza ve kişiliğinize uyan mükemmel aşk sözcüklerini bulmak için özel olarak hazırladığımız bütün romantik sözleri okuduğunuzdan emin olmalısınız. Nasıl olsa aşk iki yönlüdür ve sevgi gösterisini yalız erkeklerden beklememek gerekir. Bunu yapmanın en iyi yolu erkek arkadaşınızı samimi ve içten sevgi mesajlarıyla şımartmak olabilir. İster yeni, ister uzun vadeli bir ilişki içinde olun, erkek sevgiliye güzel sözler listemizde kesinlikle nasıl hissettiğinizi anlatan bir şey bulacaksınız. Nereden başlayacağınız konusunda hala emin değilseniz, sizler için hazırladığımız romantik sevgi sözcüklerini okumaya başlayabilirsiniz.

 • Sana aşık olmak yaptığım bir seçim değil, hayatımın kaderiydi.

 • Her zaman yanımda olduğun, beni sevdiğin ve seni sevmeme izin verdiğin için teşekkür ederim. Bu, sevgimi sana anlatabilmem için harika bir deneyim. Tüm aşkım sadece senin için.

 • Sen, bitmeyen bir aşk hikayesinin en tatlı başlangıcısın. Sen, büyüleyici prenssin ve ben bu hikayedeki en şanslı prensesim. Seni çok seviyorum.

 • Mükemmel bir kız arkadaş olmayabilirim ama seni, kimsenin sevmediği ve asla sevemeyeceği kadar çok seveceğime söz veriyorum. Seni kendimden bile daha çok seviyorum.

 • Bin tane yıldız bile senin gülüşünden daha parlak olamaz. Hayatımı mümkün olan her şekilde aydınlatıyorsun. Ne olur bunu yapmaktan asla vazgeçme.

 • Beni, günde bin kez öpsen bile her öpücüğün hayatımda aldığım ilk öpücük gibi hissettirmeye devam ediyor. Bu heyecanı hiç kaybetmeyelim.

 • Arkadaş istemiyorum, para istemiyorum, sadece seni istiyorum. Seni çok seviyorum.

 • Sen, hayatımdaki en tatlı hediyesin. Tek istediğim sonsuza kadar senin hayatında olmak.

 • Aramızdaki ışıltıyı ve aşkımıza olan inancı seviyorum. Herkesin sahip olmak istediği harika bir insansın. Senin gibi mükemmel bir insanı tanıdığım için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum. Seni seviyorum.

 • Günlerimin renkli, gecelerimin hayallerle ve hayatımın bu kadar mutlulukla dolu olmasının sebebi sadece senin sevgin.

 • Ne zaman kendimi senden uzak tutmaya çalışsam kalbimin isyan ettiğini hissediyorum. Kalbim seni bulup, sonsuza kadar sende kilitli kalmak istiyor. Seni seviyorum.

 • Sevgilim, bu dünyada hiçbir şey beni, senin tatlı gülüşün kadar mutlu edemez. Seni seviyorum.

 • Seninle tanıştığım günden beri, seni düşünmeden bir an bile geçirmedim. Beni aşkınla sarhoş ediyorsun.

 • Düşüncelerimde, aklımda ve her zaman kalbimdesin sevgilim.

 • Kollarında, benim için mükemmel bir saklanma yeri buldum. Senin yanında olduğum her an kollarında olmak istiyorum.

 • Bebeğim, seni rüya gibi gözlerle bana aşkla bakarken yakalamaya bayılıyorum.

 • Hala kalbimi ilk günkü gibi hızlandırmayı başarıyorsun. Bunu nasıl yaptığını bilmiyorum ama bu durumu da, seni de çok seviyorum.

 • Ellerimizin bir yapbozun parçaları gibi bir araya gelmesini seviyorum.

 • Sen, bu zamana kadar karşılaştığım en mükemmel adamsın ve hayatımda var olduğun için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum.

 

 

Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler

İster el yazısıyla yazılmış bir mektup, ister günaydın mesajı veya doğum günü kartı olsun, kelimeler sevdiğimiz insanlara karşı duygularımızı ifade etmenin güçlü bir yoludur. Hepimiz zaman zaman duygularımızı kelimeler dökmekte zorluk yaşarız ve hissettiklerimizi anlatmak biraz zor olabilir. Neyse ki, duygularımızı ifade etmek için kullanabileceğimiz ve paylaşabileceğimiz birçok güzel sözler vardır. Sizin için hazırladığımız uzaktaki sevgiliye güzel mesajlar, ilham vermek ve yaratıcı enerjinizi dışa vurmanızı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bu anlamlı sözleri olduğu gibi kullanabilirsiniz, ancak en iyi yol onları bir rehber olarak kullanmak ve ilişkinize özgü kılmak için birkaç kelime eklemek olabilir. Sonuçta, uzun ilişkiler sadece güçlü ruhlar içindir. Aranızda kilometreler varken ve iletişiminiz kısa mesajlar ve aramalarla sınırlıyken, her kelime çok şey ifade edebilir.

Uzun mesafeli ilişkiler, yüksek derecede zorlu yolları ile ünlüdür. Ancak görüntülü sohbetler ve anlık mesajlar gerçekten de uzakta olan bir sevgiliye giden temel bağlantılar olsa da, aynı zamanda uzakta olduğu gerçeğinin acı bir hatırlatıcısıdır. Daha basit bir şekilde söylemek gerekirse, uzun mesafeli bir ilişkiniz varsa, alabileceğiniz tüm desteği ve ilhamı bu yazıda bulabilirsiniz. Bu mesajlar, sadece uzun mesafeli ilişkinin gerçekten zor olduğunu anlatmakla kalmıyorlar aynı zamanda sevginin gücünü de göstermeye yetiyorlar.

Lafı fazla uzatmadan, işte tüm zamanların en iyi uzaktaki sevgiliye güzel sözlerden oluşan bir derleme istesi! İster tekrar bunu hatırlamaktan üzgün olun, ister sadece yalnız hissediyor olun, bu anlamlı sözler size ve uzaktaki sevgilinize ihtiyacınız olan desteği ve duyguyu verebilir.

 • Günler akıp gitse de, aylar biz birbirimizi görmeden geçse de, hiçbir şey değişmez çünkü kalp, nereye ait olduğunu her zaman bilir. Ben kalbimin sana ait olduğunu biliyorum. Seni çok seviyorum.

 • Mesafeler sadece geçicidir; çünkü kalbim bu dünyadaki en harika insan için atmaya devam ediyor. Aramızdaki mesafeleri unutmalısın; çünkü birbirimizden çok uzakta olsak da, kalplerimiz yine de birbirimiz için atacak.

 • Yakında birlikte olacağımızı biliyorum. Sonunu buradan görebiliyorum, bu yüzden umutlu ve kararlı ol, çünkü çok yakında yanında olacağım. Kalbinin atışını yanındayken duymak için sabırsızlanıyorum. Sadece gözlerinin içine bakıp seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istiyorum.

 • Benden çok uzaktasın ama bu sana karşı hissettiklerimi hiçbir zaman değiştirmedi. Seni çok özlesem bile dönüşünü beklemekten başka yapabileceğim bir şey olmadığını biliyorum. Seni her nefesimde özlüyorum ve eminim ki yanıma geldiğin zaman, kalbimdeki mutluluğu hiçbir şey ölçemeyecek.

 • Seni bir an önce görmek için her zaman dua edeceğim çünkü kalbim her saniye seni özlemeye devam ediyor. Hayallerini gerçekleştirmek için uzakta olduğunu biliyorum ve verdiğin bütün karralarda yanında olmaya devam edeceğim; çünkü arzuların benimkiyle çok benzer. Senin başarın benim başarım ve seni gülümserken görmek için bu fedakarlığı devam ettirmeye hazırım.

 • Aramızdaki mesafe çok az şey ifade ediyor çünkü seni burada ve başka her yerde sevmeye devam ediyorum.Seni şimdi ve sonsuza kadar seveceğim. Bana dönmeni beklerken sana olan aşkım bir an olsun azalmadı. Aramızdaki mesafenin özlemi ne kadar sürerse sürsün, her zaman senin için burada olacağım.

 • Yakında yanında olacağım ve kaçırdığımız tüm kayıp zamanları telafi edeceğime söz veriyorum. Hiç ayrılmamışız gibi yaşayacak, bir sürü hatıra inşa etmeye devam edeceğiz. Tekrar bir araya geldiğimizde sana, seni ne kadar sevdiğimi göstereceğim. Ama şimdilik, seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğimi bil.

 • Etraftaki herkes için uzaktasın ama benim için tam burada, kalbimin içindesin. Mesafeler, seven kalplere engel değildir. Buraya dönene kadar sana her zerremle tapacağım. Kalbim, bütün gün seni düşünmekten vazgeçemeyecek. Seni seviyorum ve çok özlüyorum.

 • Olduğun yere geliyorum, çünkü seni özlemenin işkencesine daha fazla dayanamıyorum. Benden kilometrelerce uzakta olsan da kalbimden asla kaçamazsın. Kalbim sadece senin için atıyor ve seni koşulsuz seviyor.

 • Sana olan aşkım kalıcı ve onu benden alacak hiçbir güç yok. Gerçek şu ki, burada yanımda olmana ihtiyacım var ama ne kadar sürerse sürsün dönüşünü beklemeye hazırım. Aramızdaki mesafe sadece sana olan aşkımı güçlendiriyor; çünkü seni ne kadar çok özlüyorsam, sana hayatımda gerçekten ihtiyacım olduğunu o kadar çok anlıyorum.

 • Aşkım, kalbimdeki arzu, kalbimin anahtarlarını elinde tutan tek kişi sensin. Seni sevmek hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biriydi; çünkü o büyük sevgim bana seni hatırlatmadan hiçbir gün geçirmiyor. Sabahları ilk aklıma gelen, akşamları ise son düşündüğüm kişi sadece sensin. Seni düşünmek, hayatıma çok fazla neşe ve mutluluk getiriyor ve hiçbir şey bu duyguyla karşılaştırılamaz. Şu anda ayrıyız ama sonsuza kadar ayrı olmayacağız. Umarım en kısa zamanda görüşürüz sevgilim. Seni seviyorum

 • Sana olan sevgime şaşırıyorum. Daha çok bir bağımlılık gibi görünüyor, çünkü seni sevmekten bir an bile vazgeçmedim. Paylaştıklarımız anılarımıza tutunuyorum ve umarım daha birçok anılar biriktirmeye devam ederiz. Ayrı olmanın daha az sevmek için değil, daha önce hiç olmadığı kadar çok sevmek için bir sebep olduğunu bilmelisin. Sen, benim günlük yaşamın tek kaynağısın ve tekrar birlikte olacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum. Seni her gün kalbimde hissediyorum ve hayatımın geri kalanını sadece seninle geçirmenin hayalini kuruyorum. Seni seviyorum.

 • Kalbin bende, benimki de sende ve onu asla geri istemiyorum. Kalbime, dünyadaki en iyi özenle sahip çıkmanı istiyorum. Nerede olursan ol, nereye gidersen git, ben yine de senin için burada olacağım. Seni her zaman seveceğim ve sıkılmadan bekleyeceğim. Mesafeler, seven iki kalbi asla ayıramaz. Bu sadece gerçek aşkımızın bir sınavı. Aşkımızın her şeye göğüs gerebileceğine inanıyorum. Seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum.

 • Şu anda ayrı olsak bile varlığını her gün hissediyorum. Birbirimizden çok uzaktayız ama bu ayrılığın beni, sana daha fazla bağladığını hissediyorum. Binlerce km uzaktayken bile mesafelerin aşkımıza engel olmayacağına inanıyorum. Mesafeler bir şekilde yalnız kalmamıza neden oldu ama biliyorum ki sıkı durmak ve bu dönemi atlatmak için gereken sevgiye sahibiz. Seni çok seviyorum aşkım. Yanımda olacağın gün için sabırsızlanıyorum.

 • Önemseyen iki kalp için mesafenin hiçbir önemi yoktur. Beraber ağladık, beraber güldük ve her zaman birlikte mücadele ettik; bu zorlu anların hiçbiri bizi ayırmadı. Uzun bir yol kat ettik ve aşkımız her zaman sağlam kaldı. Mesafeye rağmen, varlığını hala etrafımda hissediyorum. Kalbinin sıcaklığını ve kusursuz gülümsemeni hissedebiliyorum. Yanında nefes alabilmek için sabırsızlanıyorum bebeğim. Seni çok seviyorum.

 • Bazen uzakta olduğun için çok üzülüyorum; çünkü seni ve paylaştığımız tüm güzel zamanları özlüyorum ama sonra kendime bu kadar özel birine sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyorum. Şu anda birlikte olmayabiliriz ama her zaman senin düşündüğünden daha harika ve inanılmaz anılar biriktireceğimize inanıyorum. Ayrı olsak bile, ben her zaman senin için burada olacağım. Seni sonsuz bir sevgiyle seviyorum.

 • Ne kadar uzakta olursan ol, gözlerinin daldığı mesafe kadar yakınında oldumu bilmeni istedim.