Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Yanınızda olan sevdiklerinizle yeni yıl heyecanını paylaşabilirsiniz ama ya uzakta olan sevdiklerinizle bu heyecanı nasıl paylaşacağınızı hiç düşündünüz mü? Sadece içinizden gelen birkaç kelimelik mesaj, onları ne kadar düşünüp önemsediğinizi göstermeye yetecektir. Onan ayrı bir yılbaşı kutlamanın hüznünü kalpten gelen birkaç kelime ile ona anlatabilirsiniz.
Filtrele ve Sırala

Yeni Yıl & Yılbaşı

Yılın en güzel zamanı, bir kez daha kapımızda. Aile, arkadaşlar, kutlamalar ve bolca eğlence anlarını yılın son günlerinde daha fazla yaşamaya özen gösteririz. Ancak, en önemlisi yeni yılda rahatlama zamanıdır, bu yüzden sakinleşmek ve bu stres düzeyini azaltmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Yeni yıl planlarınızı yapıp, sevdiklerinize göndereceğiniz mesajları hazırladıysanız yılbaşı gecesine hazırsınız demektir. Günlük rutininize yeni yıl atmosferini hissetmek için fazladan çaba harcamanıza gerek yoktur. İş yerine giderken her zaman kullandığınız yolda yapılan gösterişli ışıklandırmalar ve alışveriş merkezlerinde yapılan devasa süslemeler, size yeni yıl heyecanını hissettirmeye yetecektir.

Yanınızda olan sevdiklerinizle yeni yıl heyecanını paylaşabilirsiniz ama ya uzakta olan sevdiklerinizle bu heyecanı nasıl paylaşacağınızı hiç düşündünüz mü? Sadece içinizden gelen birkaç kelimelik mesaj, onları ne kadar düşünüp önemsediğinizi göstermeye yetecektir. Onan ayrı bir yılbaşı kutlamanın hüznünü kalpten gelen birkaç kelime ile ona anlatabilirsiniz. Sadece uzakta olan sevdiklerinize değil, yeni yıl heyecanını yaşamak istediğiniz herkese bu anlamlı günde güzel dileklerinizi gönderebilirsiniz. Unutmayın, paylaştıkça mutluluğunuz daha fazla artacaktır.

 

 

Yeni Yıl & Yılbaşı Mesajları

Yeni yılı kutlamak, arkadaşlarınız ve aileniz ile vakit geçirerek, yeni yıl dileklerinizi sunmak için büyük bir fırsattır. Yeni yıl dileklerinizi ifade etmek ve geçen yılın sizin için ne anlama geldiğini özetlemek için aşağıdaki yılbaşı mesajlarına göz atabilirsiniz. Bir yıl içerisinde iyi, kötü ve mutlu an gibi çok şey yaşamış olabilirsiniz, bu çoğu kişi için yetersiz bir ifade gibi görünebilir ama birlikte paylaşım yaptığınız insanlar için çok anlamlı olacaktır. Bardaklar kutlamak için kaldırıldığı zaman ve havai fişekler gökyüzünde parlamaya başladığı zaman yeni yıl gecesinin getirdiği özel sembolizmi tanımak önemlidir. Yeni yılınız kutlu olsun mesajları, yeni başlangıçlar ve yeni başlangıçların yanı sıra ince bir düşünce ile alakalıdır.

Yeni yıl kararlarınız ister yeni işinizde daha başarılı olmak, ister sevdiklerinize aranızdaki bağ için yürekten söz vermek olsun, bu vereceğiniz sözler çok çaba sarf etmenizi gerektirirken, bu yeni yıl umutlarını yılbaşı çiçekleri ile beraber yılbaşı mesajı olarak eklemek her şeyi değiştirip güzelleştirebilir. Bu yeni yılınız kutlu olsun mesajları ve iyi dilekler, yeni yıl arzularınızı sürdürmenizi, yeni yıl kartınızdaki boşluğu doldurmanıza yardımcı olmanızı ve en önemlisi bu tatil sezonunda sevincinizi başkalarıyla paylaşmanızı hatırlatacaktır. Önümüzdeki yıl için sevdiklerinize en iyi yılbaşı mesajı göndermek istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

 

  • Gelecek yılda daha nice güzelliklere sahip olmanız ümidiyle. Yeni yılınızı kutlarım.

  • Eski ve yeniyle birlikte: tüm yıl boyunca mutlu olabilirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

  • Umarım yeni yılda bütün istediklerini başarabilirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

  • Kararlarımı sadece kendim vermeye ve bana gösterdiğin sıcaklığı sana geri ödemek için kullanmaya karar verdim. Yeni yılın kutlu olsun.

  • Geceler karanlık ama günler aydınlık olacak, hayatının her zaman aydınlık içerisinde olmasını diliyorum. Mutlu yıllar!

  • En sıcak hatıralarla geçen mutlu b