For You Kutuda Kırçiçekleri

569
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

For You Kutuda Kırçiçekleri

569,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
For You  Kutuda Kırçiçekleri  Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

For You  Kutuda Kırçiçekleri , Floral Designers ekibimizin ahenkle hazırlayıp bir kaliteli kutu içerisinde oluşturduğu üründür.

For You  Kutuda Kırçiçekleri 'in içerisinde bulundurduğu narin çiçeklere dikkatli bakılmalıdır.  Harika bir görsel oluşturduğumuz bu ürünümüz 15-20 güne kadar taze kaldığı gözlemlediğimiz olmuştur

For You  Kutuda Kırçiçekleri için teslimattan sonra cam vazoya ihtiyaç duyulmaktadır ve çiçekler su ihtiyacını buradan karşılamaktadır. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda spray güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek tekrar vazoya koymanız yeterli olacaktır.

Ürünümüzün içerisindeTuruncu sprey güller, Beyaz Biçme ve xenium kuru çiçekleri mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel ahenkle oluşan anlamlı bir hediye armağan etmeniz için fırsat sunduğu düzenlemedir.

Ürün Boyutu :35-40 cm civarı 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler