Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Filtrele ve Sırala
Çiçek ÇeşitleriFiyat

Gönderim Amacı
Renk


Sıralama« » 1 

Bonsai Çiçeği Siparişi

Bonsai, Japonca bir kelime olup ‘’bon’’ tabak ve ‘’sai’’ bitkiden oluşmuştur. Günümüzde minyatür ağaç olarak bildiğimiz Bonsai’nin aynı zamanda bir sanatı ifade ettiğini biliyor muydunuz? Doğu Asya mitolojisinde dağları,denizleri,nesneleri, hayvanları hatta insanları küçültme sanatı sonucunda peyzaj mimarlarının bahçe tasarımlarında bonsai çiçeğini kullanmaya başlamasından itibaren günümüze gelen bonsai ağaçlarına olan ilgi de artmaya devam ediyor. Ağaçlara olan sevgiyi, sanata dökerek ortaya çıkmış minyatür bonsai ağacı çeşitleri dünya genelinde de Türkiye’de de oldukça fazla. Siz de TazeÇiçek ile birbirinden etkileyici bonsai çiçekleri için hemen bonsai siparişi verebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz çiçek sepeti, kütükte çiçek, kutuda çiçek gibi farklı alternatifleri de tercih ederek sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

Minyatür bonsai ağaçları, her evin olmazsa olmazı haline gelmeye devam ediyor. Evinizin her köşesini güzelleştiren ve doğal bir atmosfer oluşturmanızı sağlayan bonsai saksıları dekoratif olarak da tercih sebebi. Ahşapla olan uyumu ise yadsınamayacak kadar güzel. Tazecicek bonsai bitkisi seçenekleri ile zengin bir yelpazeye sahip.

Bonzai çiçeği başlangıçta bir fidandan oluşur ve 3-5 yıllık özverili bir bakımla yetiştikten sonra satın alınabilir hale gelir. Bonsai yeryüzü ile cennet, doğa ile insan arasındaki bağı yansıtıyor. Felsefi açıdan ise uyum, gelişim,hayat döngüsü ve empatiyi temsil eder. Bu özellikleri ile sevdiklerinize geçmiş olsun demenin, yeni iş/terfilerinde ve yeni bebek kutlamalarında, anneler gününde verilebilecek en anlamlı hediye. Yalnızca kadınlar için değil erkekler içinde odalarına anlam katabilecek iyi düşünülmüş bir detay olabilir. Karşınızdakine bonsai minyatürünün simgelediği ağacın gölgesine kurulma hayalleri kuruyorsa, hediyeniz amacına ulaşmış demektir.

TazeÇicek’te bonsai fiyatlarını ve çeşitlerini inceleyebilir, sizin için en doğru ve anlamlı olduğunu düşündüğünüz bonsai ağacı siparişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Taptaze çiçeklere ve hiçbir sitede görmediğiniz tasarım bonsai çiçeklerine ulaşmak işte bu kadar kolay!