Bunny Ear Cactus Opuntia

1249
,00 TL
1049
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Bunny Ear Cactus Opuntia

1249
,00 TL
1049,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Bunny Ear Cactus Opuntia Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Bunny Ear Cactus Opuntia Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harikaBunny Ear Cactus Opuntia bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Bunny Ear Cactus Opuntia Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Bunny Ear Cactus Opuntia  yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Bunny Ear Cactus Opuntia ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Opuntia Tavşan Kulağı bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 30cm 

Saksı Çapı : 13 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler