Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Çelenk özel günler için hazırlanan çiçek aranjmanlarından biridir. Oldukça farklı konseptler de hazırlanarak belirtilen adrese gönderim sağlanmaktadır. Çelenk hazırlama sürecinde kişiler istedikleri çiçek türünü ve rengini belirleyerek sipariş kaydı oluşturmaktadır. Çelenk hazırlama süreci tamamen müşterilerin isteklerine bağlı olarak ilerlemektedir. Tüm çelenk tasarımları özel gün ya da kutlamalara uygun şekilde hazırlanmaktadır. Ferforje çelenk tasarımları ile beraber floral çiçek aranjmanları hazırlanarak istenen büyüklükte tasarlanmaktadır.

Çelenk Nedir?

Çelenk harika bir çiçek konseptinin hazırlanması ile bir araya getirilen aranjmanlardan biridir. Boyutlarının büyük olması ile beraber özel günlerde ve kutlamalarda gönderim için en uygun çiçek seçeneklerinden biridir. Ortama uygun şekilde hazırlanan renk seçimleri ile beraber hazırlanan çelenkler tarzı ile dikkat çekmektedir. Ayaklı çelenk modelleri ile beraber kutlamalara uygun çiçek seçenekleri hazırlanmaktadır.

Çelenk Çeşitleri

Çelenk siparişi oluşturmak için Taze Çiçek yanınızda. Siz de Taze Çiçek’te birbirinden etkileyici çelenk çeşitleri bulabilirsiniz. Renk ve boyuta göre birçok farklı çelenk aranjmanı arasından dilediğinizi seçebilir, sevdiklerinizin özel günlerinde onların yanlarında olmanızı sağlayacak çelenklerle onları mutlu edebilirsiniz. İstediğiniz adrese dilediğiniz saat aralığında teslim edilen çelenkler, sevdiklerinizin yanlarında olamasanız da onlara özel olduklarını hissettirebileceğiniz çiçek aranjmanlarından biri. 

Birbirinden Kaliteli Çelenkler

Kaliteli görünüme sahip olan çiçek aranjmanları arasında çelenk modelleri ayaklı çelenk seçenekleri ile daha kullanışlı bir şekilde tasarlanmaktadır. Müşterilerin dikkatini çeken renklerin kullanılması ile beraber çelenk tasarımları daha ilgi çekici bir form kazanmaktadır.

Çelenk modellerinin tamamı Taze Çiçek çelenk kategorisi içerisinde yer almaktadır. Kategoriler üzerinde yer alan bu çiçek ve model seçenekleri sayesinde renk ve çiçek türüne özel aranjmanlar da tasarlanmaktadır. 

Önemli Anlar İçin Çelenk Seçenekleri

Çelenk için kullanılan çiçekler taze ve canlı renklerde seçilmektedir. Farklı renklerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan çiçek aranjmanları özel gün ya da kutlamalar için uygun bir görünüm sağlamaktadır. Herkes kendi istediği tarzda çiçek siparişi oluşturabilir.