Cereus Repandus Florida Kaktüs

899
,00 TL
799
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Cereus Repandus Florida Kaktüs

899
,00 TL
799,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Cereus Repandus Florida Kaktüs Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Cereus Repandus Florida Kaktüs Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium Cereus Repandus Florida Kaktüs oluşan bir düzenlemedir.

Cereus Repandus Florida Kaktüs Bitkisi dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Kaktüs bitkisi yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Cereus Repandus Florida Kaktüs Bitkisi ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Euphorbia bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 35-40cm 

Saksı Çapı : 10cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler