Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Çikolata Siparişi

İstanbul'un en eski çiçekçisi Taze Çiçek, artık çikolata siparişlerinizde de yanınızda. Birbirinden taze ve sizler için özel olarak hazırlanan çikolatalarla siz de sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. 

Çikolata siparişi, birçok nedenle verilebilir. Sevgilinize tatlı bir sürpriz yapmak, iş arkadaşlarınızı tebrik etmek, aile üyelerine destek olmak, yeni doğan bebekler için tatlı bir kaşılama yapmak, yeni eve taşınanan sevdiklerinize yeni ev hediyesi vermek gibi birçok nedenle sevdiklerinize çikolata gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizin her özel anında yanında olamasanız da sevginizi kişiye özel çikolata kutularıyla gösterebilir, onlara yalnız olmadıklarını hissettirebilirsiniz. 

Son derece şık bir kutuda gönderilen çikolata kutuları, hem tatlı hem de özel bir hediye arayanların ilk tercihi olacak. Taze Çiçek kalitesi ve güvencesiyle siz de sevdiklerinizin özel günleri için kolayca çikolata siparişi verebilirsiniz. 

Kişiye Özel Çikolata Gönder

Taze Çiçek ile çikolata siparişlerinizi kişiye özel hale getirebileceğinizi de unutmayın. Sevdiklerinizin baş harflerine özel çikolatalar oluşturarak kişiye özel çikolata kutuları hazırlatabilir, sevdiklerinizi daha da özel hissettirebilirsiniz.

Taze Çiçek'te yer alan taze çikolatalar, İstanbul içi aynı gün teslimat özelliği ile sevdiklerinizi mutlu etmek için bekliyor. Siz de İstanbul içi çikolata siparişleriniz için Taze Çiçek'i tercih edebilirsiniz. Çikolata ürünlerinin yanı sıra birbirinden özel hediye ve bitki ürünlerine de yine Taze Çiçek ile ulaşabileceğinizi unutmayın.