Çileklim Meyve Sepeti

669
,99 TL
599
,99 TL
& Ücretsiz Teslimat

Çileklim Meyve Sepeti

669
,99 TL
599,99 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Çileklim Meyve Sepeti Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Çileklim Meyve Sepeti, işinin ehli ustalar tarafından özenle hazırlanan , içerisinde sütlü çikolatalı çilek ve fresh  çileklerden oluşan bir düzenlemedir . 

Çileklim Meyve Sepeti aynı gün içerisinde tüketilmelidir . 

Çileklim Meyve Sepeti ürünümüzün içerisinde 20-25 adet sütlü çikolatalı çilek ve 10-15adet fresh çileklerden oluşmaktadır.  saksı rengi ve modeli stoklara göre farklılık gösterebilir.   zarif bir sunumla bir araya getirildiği harika bir hediye seçeneğidir .Bu özel sepet  ,özel günlerde sevdiklerinize duygusal bir jest yapmak ,kutlamaları renklendirmek veya iş arkadaşlarınıza teşekkür etmek için mükemmel bir seçenektir . 

Meyve Sepeti ,sevdiklerinize sağlık dolu bir lezzet sunarak unutulmaz bir hediye deneyimi yaşatır .Tatlı arayışlarınıza alternatif bir seçenek sunarak hem göze hem de damaklara hitap eder .

ürün boyutu en: 15 cm

ürün buyutu boy: 20-25 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler