Classic Love & Red Roses

5250
,00 TL
3350
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Classic Love & Red Roses

5250
,00 TL
3350,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Classic Love & Red Roses Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Classic Love & Red Roses, Floral Designers ekibimizin kırmızı gül severler için şeffaf cam vazo içerisine hazırlanıp,aşkın buluştuğu konsept ile dizayn edildiği harika bir aranjmandır.

Classic Love & Red Roses cam vazo içerisinde su bulunmaktadır.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar suyunu değiştirerek koyabilirsiniz.
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Classic Love & Red Roses cam vazo kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Classic Love & Red Roses ürünümüzün içerisinde kırmızı gül ve yeşil yaprak floral designers ekibimizin aşk ateşi konsepti ile sevdiklerinizi bu aranjmanla etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği:40 -50 adet kırmızı gül
             
Ürün Yükseklik : 50- 60cm aralıklarındadır.
 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler