Cream Potted S Ficus Nature Dream Bonsai Ağacı

3129
,00 TL
2849
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Cream Potted S Ficus Nature Dream Bonsai Ağacı

3129
,00 TL
2849,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Cream Potted  S Ficus Nature Dream Bonsai Ağacı Çiçeği Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz? 


Cream Potted  S Ficus Nature Dream Bonsai Ağacı Çiçeği Bitkisi, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium bonsai Çiçeği  bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

 Cream Potted  S Ficus Nature Dream Bonsai Ağacı Çiçeği Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda  bonsai yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Cream Potted  S Ficus Nature Dream Bonsai Ağacı Çiçeği Bitkisi ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş bonsai  bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 60 - 70 cm 

Saksı Çapı : 20 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler