Deliciously Orchid

889
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Deliciously Orchid

889,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Deliciously Orchid Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Deliciously Orchid, Floral Designers ekibimizin özenle konseptini hazırladığı, yaz mevsimini yaşatacak harika bir derlemedir.

Deliciously Orchid seramik içerisinde sünger bulunmaktadır. Pembe çardak güller, hünüyusuf ve yeşil biçmeler sünger içerisine ıslak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir. Çiçeklerinizde bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz

Deliciously Orchid altlık olarak seramik kullanılmıştır. Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde solmalar meydana gelebilir, oda sıcaklığında ofis ,ev işyerleri için çok uygundur.İçerisinde bulunan ürünlerde mevsimsel ve bölgesel yetiştirilme durumuna bağlı renk farklılıkları görülmektedir.

Deliciously Orchid Arrangement ürünümüzün içerisinde Çardak güller , orkide ve xenium yeşillikler mevcut olup sevdiklerinizin gündelik hayatına keyif katabilecek harika bir hediyedir.

Ürün boyutu : 15-20 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler