Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Deve Tabanı Bitkisi, adını yapraklarının şekli ve dokusu nedeniyle alır. Yaprakları, uzun ve sivri uçlu, deve tabanını andıran bir görünüme sahiptir. Yapraklar genellikle yoğun yeşil renkte olup derin damarlarıyla dikkat çeker.
Filtrele ve Sırala
Fiyat
Sıralama« » 1 

Deve tabanı bitkisi geniş yaprakları ve canlı rengiyle bulunduğu her ortamı büyülüyor. Ofis ve ev ortamlarının gözdesi deve tabanı, şık bir dekorasyon için harika bir seçim olacaktır. Deve tabanı ile tropik ortamların esintisi artık evinizde!

Deve Tabanı Siparişi

Alacalı veya düz yeşil yaprakları olan deve tabanı çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilir, Taze Çiçek güvencesiyle online olarak sipariş verebilirsiniz. Büyük yaprakları, delikli yapısı ile dikkatleri üzerine çeken deve tabanı, ev ortamında en çok yer verilen bitkilerden biridir. Bu yüzden sevdiklerinize ev hediyesi almak için ideal ve risksiz bir seçim olabilir. Hediye olarak seçeceğiniz deve tabanı bitkisi ve daha fazlasını Taze Çiçek ayrıcalığı ile güvenli bir şekilde sipariş verebilir, gönderim tarihi ve saatini seçebilirsiniz. 

Yıllarca Sizinle Olacak Bitki; Deve Tabanı

Deve tabanı iyi bakılırsa uzun seneler boyunca sağlıklı bir şekilde gelişebilen bir bitki olduğu için sıkça tercih edilen bir bitkidir. Bu yüzden iyi bir ev hediyesi alternatifi olacaktır. Sevdiklerinize saksı çiçekleri hediye etmek, onlara yıllarca sizi anımsatır. 

Kaktüs, bakımı en kolay bitki türlerinden biridir. Aynı zamanda çiçek açtığı çok nadir görülen bir bitki olduğu için de erkeklere hediye alınırken de sıkça tercih edilir. Kaktüsler değişik ortam koşullarına dayanıklıdır. Bu yüzden sukulentler ile birlikte de sıkça tercih edilir, çiçek kolajlarında uzun süre canlı kalabilmektedirler. 

Taze Çiçek’te her tarz ve stile göre çiçek seçenekleri mevcut. Bütçenize uygun taze çiçek seçeneklerini bulabilir, dilediğinizi seçerek hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.