Dolu Dolu Meyve Sepeti

Ürün Detayları
Dolu Dolu Meyve Sepeti  Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Dolu Dolu Meyve Sepeti , işinin ehli ustalar tarafından özenle hazırlanan , içerisinde portakal , elma, üzüm, muz , kivi, nar ve  çilekden oluşan bir düzenlemedir . 

Dolu Dolu Meyve Sepeti  aynı gün içerisinde tüketilmelidir . 

Dolu Dolu Meyve Sepeti ürünümüzün içerisinde 1 kg portakal 1 kg elma 300-400 gram üzüm 3 adet muz 300-400 gram kivi 1 adet nar 200 gram çilekSepet  rengi ve modeli stoklara göre farklılık gösterebilir.   zarif bir sunumla bir araya getirildiği harika bir hediye seçeneğidir .Bu özel sepet  ,özel günlerde sevdiklerinize duygusal bir jest yapmak ,kutlamaları renklendirmek veya iş arkadaşlarınıza teşekkür etmek için mükemmel bir seçenektir . 

Meyve Sepeti ,sevdiklerinize sağlık dolu bir lezzet sunarak unutulmaz bir hediye deneyimi yaşatır .Tatlı arayışlarınıza alternatif bir seçenek sunarak hem göze hem de damaklara hitap eder .

ürün boyutu en: 30-35 cm

ürün buyutu boy: 45-50 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler