Dream World & Extra Sweet

3350
,00 TL
2899
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Dream World & Extra Sweet

3350
,00 TL
2899,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Dream World & Extra Sweet Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Dream World & Extra Sweet, Floral Designers ekibimizin Pembe Gül severler için Kadife kutu içerisine hazırlanıp,Sevginin ve Aşkın habercisi olarak dizayn edildi.

Dream World & Extra Sweet kadife kutu içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Dream World & Extra Sweet pembe renk kadife kutu kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Dream World & Extra Sweet ürünümüzün içerisinde Pembe Güller ve Pembe Orkide floral designers ekibimizin Sevginizi Güller ile haykırmanız için harika hediye fırsatı sunmaktadır. 

Ürün İçeriği: 20-25 adet Pembe Gül
              2 adet Orkide
              
Ürün Yükseklik : 40-50 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler