Dressed in Pink Box

3150
,00 TL
2699
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Dressed in Pink Box

3150
,00 TL
2699,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Dressed in Pink Box Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Dressed in Pink Box, Floral Designers ekibimizin Pembe severler için Kadife kutu içerisine hazırlanıp,Sevginin ve Aşkın habercisi olarak dizayn edildi.


Dressed in Pink Box Çanta kutu içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Dressed in Pink Box Gri renk kadife kutu kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.
Dressed in Pink Box ürünümüzün içerisinde Pembe Güller,Pembe Anastasia, Fuşya Orkide ve Pembe Medine floral designers ekibimizin Pembe sevenler için harika hediye fırsatı sunmaktadır. 

Ürün İçeriği: 7 adet Pembe Gül
                    2 adet Anastasia
                2 adet Orkide
                 5 adet Medine
Ürün Yükseklik : 40-50 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler