Epipremnum Aureum (Pothos Salon Sarmaşığı)

1049
,00 TL
949
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Epipremnum Aureum (Pothos Salon Sarmaşığı)

1049
,00 TL
949,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Epipremnum Aureum (Pothos Salon Sarmaşığı) Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Epipremnum Aureum (Pothos Salon Sarmaşığı) Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Pachira bitkisi ' nden oluşan bir düzenlemedir.

Epipremnum Aureum (Pothos Salon Sarmaşığı)  dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Epipremnum Aureum (Pothos Salon Sarmaşığı) bitkisinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Epipremnum Aureum (Pothos Salon Sarmaşığı)  ürünümüzün içerisinde özel  seçilmiş pachira  bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 30 cm 

Saksı Çapı : 13 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler