Epipremnum Pinnatum Marble Queen Patos Salon Sarmaşığı

Ürün Detayları
Epipremnum Pinnatum Marble Queen Patos Salon Sarmaşığı 


Epipremnum Pinnatum Marble Queen Patos Salon Sarmaşığı Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium Epipremnum Pinnatum Marble Queen Patos Salon Sarmaşığı  oluşan bir düzenlemedir.

Epipremnum Pinnatum Marble Queen Patos Salon Sarmaşığı Çiçeği Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamdaEpipremnum Pinnatum Marble Queen Patos Salon Sarmaşığı  yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Epipremnum Pinnatum Marble Queen Patos Salon Sarmaşığı Çiçeği Bitkisi  ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş  mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 30cm 

Saksı Çapı :13cm

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler