Etnik Seri Mavi Orkide ve Rainbow Solmayan Gül

1699
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Fotoğraf Ekleyebilirsiniz:: yükleyin >>

Etnik Seri Mavi Orkide ve Rainbow Solmayan Gül

1699,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Etnik seri Hakkında Neler Söyleyebiliriz?
 

Etnik seri , Floral Designers ekibimizin tasarlamış olduğu özel yapım saksı içerisinde sizi hem kalıcı olan solmayan gül deneyimi ve çiçeklerin kraliçesi olan orkide deneyimi sunmaktadır.

 

Etnik seri için dikkat edilmesi gereken direk güneş ışığı almaması,sık sık bitkilerin su ihtiyacının kontrol edilmesi gerekir. Bu özel bitkilerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde onlara sevgi dolu bir bakım gerekmektedir. Solmayan güle su vermemeye dikkat ediniz.
Solmayan güller canlı gerçek güllerin şoklanmış hali olup uzun süre yaşamaktadır. Direk güneş ışığı ve su temasından kaçınmanız gerekmektedir.
Orkidelerin doğasında mavi renk yoktur, özel olarak aşılanma yöntemi ile bu renk verilmiştir.

 

Etnik seri  için tüm önerilere,bulunduğu ortam gereksinimlerine ve ömrünü uzatacak tüm tavsiyelere çiçek bakımı sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

 

Ürünümüzün içerisinde 2 dal mini mavi orkide, solayan gül, portakal dilimi ve çeşitli ithal yosunlar  mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

 

Ürün Boyu/Yüksekliği: min. 15x6  cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler