Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

alt[]

Ev Çiçekleri

Huzurlu bir ev dekorasyonunun olmazsa olmazıdır ev çiçekleri. Yeşilin büyüsü ile evinize renk ve canlılık katacak olan ev çiçekleri saksı bitkilerinden balkon çiçeklerine evde kolaylıkla yetiştirebileceğiniz tüm bitkileri kapsar. Büyük yeşil yapraklı bitkilerden balkonların vazgeçilmezi petunya, sardunya ve cam güzeli çiçeklerine kadar aradığınız tüm ev çiçeklerini Taze Çiçek’te bulabilirsiniz.

Evde yetiştirebileceğiniz hatta saksıda çoğaltabileceğiniz pek çok ev bitkisi bulunmaktadır. Ebegümeci, yasemin, sardunya, antorium, devetabanı, kaktüs gibi bitkileri kendiniz veya sevdikleriniz için sipariş ederek evinizi güzelleştirebilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği sayesinde sipariş verdiğiniz gün içerisinde ev çiçeklerine ulaşabilir, onu evinizin en uygun yerinde konumlandırarak evinize renk katabilirsiniz.

Çok iyi bir dekorasyon ürünü olacak olan ev çiçeklerini anneler günü, doğum günü gibi özel günlerde sevdikleriniz için tercih edebilir, birbirinden canlı ve taze ev çiçekleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ev çiçeklerine alternatif olarak salon çiçekleri ve iç mekan bitkilerini de inceleyerek eviniz için en uygun olan bitki türünü seçebilir, aynı gün evinizde teslim alabilirsiniz.

Popüler Ev Çiçekleri

Orkide, Atatürk Çiçeği, Flamingo, Aşk Merdiveni, Menekşe, Sardunya, Ebegümeci, Cam güzeli, Kaktüs evlerde en çok tercih edilen saksı bitkileri arasında bulunurken ; Devetabanı, Benjamin, Barış Çiçeği, Schefflera, Japon Çınarı, Yuka Bitkisi, Salon Sarmaşığı salonlarda sıkça gördüğümüz ancak isimlerini bilmediğimiz yeşil yapraklı bitkilerden bazılarıdır.

Aradığınız ev çiçeklerini Taze Çiçek’te bulabilir, özel günlerde kendinizi veya sevdiklerinizi dekoratif bir ev çiçeği hediye ederek sevindirebilirsiniz.