Extra Smiles

3475
,00 TL
2899
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Extra Smiles

3475
,00 TL
2899,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Extra Smiles Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Extra Smiles, Floral Designers ekibimizin Capcanlı renkler severler için pembe çanta kutu içerisine hazırlanıp,Sevginin ve Aşkın habercisi olarak dizayn edildi.

Extra Smiles çanta kutu içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Extra Smiles pembe renk çanta kutu kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Extra Smiles ürünümüzün içerisinde Turuncu Çardak Güller, Pembe Krizantem,Fuşya Hüsnü Yusuf ve Solanum floral designers ekibimizin canlı renkler ile hayatınızı renklendirmek için harika hediye fırsatı sunmaktadır. 

Ürün İçeriği: 10 adet Turuncu Çardak Gül
              5 adet Hüsnü Yusuf
              10 adet Krizantem
              
Ürün Yükseklik : 40-50 cm aralıklarındadır.
 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler