Fairy Flower Kütükte Çiçek

519
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Fairy Flower Kütükte Çiçek

519,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Fairy Flower Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Fairy Flower, Floral Designers ekibimizin özveri ,heyecan ve zevkle hazırladığı, içerisinde natural çiçekler ve kuru xenium içerikli çiçeklerden oluşan bir tasarımdır.

Fairy Flower ürünü için dikkat edilmesi gerekenlerden başlıcası içerisindeki çiçeklerin altındaki süngerin kuru olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Fairy Flower ürünü ortam olarak kesinlikle direk güneş almaması önemlidir. Sıcak ortamda içerisinde bulundurduğu çiçekler de çürüme olabilir ama endişelenmeyin uygun şartlarda çok sağlıklı şekilde günlerce yaşayabilir.

Fairy Flower ürünümüzün içerisinde birbirinden harika kır çiçekleri ve beyaz güller mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler