Feeling Good Mor Solmayan Gül ve Orkide

1599
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Feeling Good Mor Solmayan Gül ve Orkide

1599,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Feeling Good Serisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Feeling Good Serisi Floral Designers ekibimizin yaptığı bu özel çalışmada, Teraryum içerisinde bir solmayan mor gül ve Orkide yer almaktadır. Görüntü, zarif ve romantik bir atmosferi yansıtıyor. Mor gül genellikle bir kişiye olan hayranlığı, saygı duyulan kişiye derin bir saygıyı temsil etmek için kullanılan bir semboldür. Cam, güzelliği korurken gülün zarafetini vurgulamak için kullanılan şeffaf bir malzemedir. Birbirine uyumlu renkler ve malzemeler, görselin estetik açısından hoş bir görünüm sunmasını sağlar.

Feeling Good  serisiyle ilgili bilmeniz gereken nokta 15 derecenin altında bulunmamasına özen göstermelisiniz. Haftada 2 kez sadece orkide toprağına su vermeniz yeterlidir.
Solmayan güle su vermemelisiniz.

Ürünümüzün içerisinde 2 dal ithal mini mor orkide ve tillandsia yosun, solmayan gül mevcuttur.  Floral designers ekibimiz sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

Ürün Boyu/Yüksekliği: 20  x 25 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler