First Kiss & Long Arrangement

11350
,00 TL
8499
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

First Kiss & Long Arrangement

11350
,00 TL
8499,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

First Kiss & Long Arrangement  Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

First Kiss & Long Arrangement, Floral Designers ekibimizin kırmızı gül severler için şeffaf cam içerisine hazırlanıp,aşkın buluştuğu konsept ile dizayn edildiği harika bir aranjmandır.

First Kiss & Long Arrangement cam içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

First Kiss & Long Arrangement cam kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

First Kiss & Long Arrangement ürünümüzün içerisinde kırmızı gül, yeşil fenix yaprakları ve kuru bambu floral designers ekibimizin aşk ateşi konsepti ile sevdiklerinizi bu aranjmanla etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 60-70 adet  kırmızı gül
              6 adet yeşil fenix yaprağı
              5-7 adet kuru bambu
              
Ürün Yükseklik : 100- 120cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler