Florist Choice & A Premium Designed

3750
,00 TL
3250
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Florist Choice & A Premium Designed

3750
,00 TL
3250,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Florist Choice & A Premium Designed Hakkında Neler Söyleyebiliriz?


Florist Choice & A Premium Designed, Floral Designers ekibimizin otantik tasarımı ile hazırladığı Ağaç Kabuğu üzerinde Turuncu Çardak Güller İle Yeşil Ortancalarla dizayn edildi. 

Florist Choice & A Premium Designed Şık bir cam vazo içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizin daha uzun ömürlü olması için sünger'i nemlendirebilirsiniz ve bu sayede çiçeğiniz aynı tazelikte olacaktır. 
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Florist Choice & A Premium Designed ithal Şeffaf Cam Vazo kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Florist Choice & A Premium Designed ürünümüzün içerisinde Ağaç kabuğu üzerinde Turuncu Çardak Güller ve Yeşil Ortancalar mevcut olup  floral designers ekibimizin  sevdiklerinizin gündelik hayatına farklılık katabilecek harika bir hediyedir.

Yükseklik : 40-45 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler